Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 maja 202318:51

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce pszowskich dzielnicowych

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce pszowskich dzielnicowych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Pszowie rozpoznali i zatrzymali sprawcę kradzieży piwa. Mężczyzna legitymował się nieswoim dowodem osobistym, jednak mundurowi szybko ustalili jego prawdziwe dane. Okazało się, że nie chciał on podać swoich prawdziwych danych, ponieważ był poszukiwany listem gończym w celu odbycia dwóch zaległych kar więzienia.

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Pszowie zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej, do której doszło chwilę wcześniej w jednym ze sklepów przy ulicy Konopnickiej w Pszowie. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukradł 4-pak piwa, a następnie uciekł. Dzielnicowi zauważyli opisanego mężczyznę na ulicy Paderewskiego w Pszowie. Jak się okazało miał on przy sobie skradzione wcześniej piwo. Mężczyzna legitymował się obcym dowodem osobistym, jednak policjanci bardzo szybko ustalili jego prawdziwe dane.

Wyszło na jaw, że mężczyzna posługiwał się skradzionym dowodem osobistym, ponieważ był poszukiwany listem gończym. Miał on do odsiadki 2 wyroki, 8 miesięcy oraz rok i 6 miesięcy więzienia. Został przez dzielnicowych zatrzymany. Stróże prawa znaleźli u niego ponadto 3 listki LSD. Za kradzież alkoholu, 43-letni mieszkaniec Żor został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. 43-latek trafił za kratki, gdzie odsiedzi zaległe kary. Mężczyzna odpowie też za posiadanie narkotyków, kradzież dowodu osobistego oraz posługiwanie się nim, grozi mu kara 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.