Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 czerwca 202317:42

Policjanci zorganizowali turniej piłki nożnej dla dzieci

Policjanci zorganizowali turniej piłki nożnej dla dzieci - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W piątek odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim. W imprezie udział wzięło ponad 100 dzieci z 10 szkół podstawowych z terenu Wodzisławia Śląskiego. Turniej był jednym z działań alternatywnych zaplanowanych w ramach kampanii "Z głową w sieci", którego celem było połączenie sportu, edukacji i promowania bezpieczeństwa w sieci.

16 czerwca 2023 roku na boisku mieszczącym się przy Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim Komenda Powiatowa Policji zorganizowała turniej piłki nożnej w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej "Z głową w sieci", który był realizowany dzięki wsparciu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Wydarzenie sportowe było częścią szerszej kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej przez Policję, która skupia się na różnych aspektach bezpieczeństwa w sieci. Jak wynika z przeprowadzonych badań, młodzież w wieku szkolnym dużą część wolnego czasu spędza w internecie, dlatego też organizacja turnieju miała charakter alternatywny i promowała spędzanie czasu w sposób aktywny. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych z Wodzisławia Śląskiego, które wcześniej uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych związanych z cyberbezpieczeństwem. Całe wydarzenie było nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale również do zdobywania nowej wiedzy. W turniej zaangażowali się zarówno jego uczestnicy, jak i opiekunowie.

Pierwsze miejsce w Turnieju zajęła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 8 w Wodzisławiu Śląskim. Na drugim stopniu podium znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1, a III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 15. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń Szkoły Podstawowej nr 8, który odebrał nagrodę specjalną ufundowaną przez Przewodniczącego Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów z Wodzisławia Śląskiego.

Zwycięzcy turnieju zmierzyli się w meczu towarzyskim z drużyną reprezentowaną przez wodzisławskich mundurowych.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.