Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 lipca 202313:15

Dziennik Wander Book dostępny w Wodzisławiu Śląskim

Dziennik Wander Book dostępny w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisław Śląski bierze udział w międzynarodowym projekcie Wander Book. Czym on jest?

Wander Book to nic innego, jak dziennik turystyczny, który można uzupełniać naklejkami, wspomnieniami lub pieczątkami. To kompleksowa i nieustannie rozwijająca się sieć informacyjna, w której można znaleźć ciekawostki z zakresu turystyki, kultury, sportu i gastronomii.

Idea projektu

Wander Book to projekt o międzynarodowym zasięgu, bowiem jego uczestnikami są takie kraje jak: Słowacja, Niemcy, Norwegia, Austria, Węgry i Polska. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zaszczepienie w ludziach pasji do podróżowania, odkrywania nowych miejsc i czerpania radości z różnorodnych doświadczeń. Wander Book to inspirujący towarzysz podróży, który dostarcza nie tylko praktycznych informacji, ale także odkrywa tajemnice i historie nieznanych miejsc. Warto dodać, że przewodnik jest dostępny także w postaci aplikacji mobilnej.

Dlaczego miasto bierze udział w tym projekcie?

Dzięki zaangażowaniu naszego miasta w projekt Wander Book, mamy szansę promować bogactwo i dziedzictwo kulturowe Wodzisławia Śląskiego na arenie międzynarodowej. Projekt ten wspiera współpracę między miastami, daje podróżującym możliwość odkrywania miejsc, o których istnieniu nie mieli dotąd pojęcia. To również świetna okazja do kształtowania pozytywnego wizerunku naszego miasta - jako przyjaznego i ciekawego celu podróży dla turystów z innych regionów Polski, a także Europy.

Jak prowadzić dziennik?

Dziennik składa się z trzech części – głównej, przeznaczonej na wpisy - to idealne miejsce, aby zanotować swoje refleksje, wspomnieć o ciekawych doświadczeniach z podróży, wykazu zwiedzonych miejsc oraz formularza do przesyłania kuponów. Każdej z nich dedykowana jest inna część naklejki - tzw. Wander Card.

Szczegółowe informacje dot. prowadzenia dziennika można znaleźć na stronie internetowej www.pl.wander-book.com.

Gdzie zdobyć naklejkę, czyli Wander Card?

Wander Card to naklejka ze zdjęciami i opisami ciekawostek kulturalnych, sportowych, gastronomicznych. Każda z nich posiada dodatkowo kupon, tłumaczenie na język angielski oraz czarno-białą Wander Stamp, która imituje pieczątkę.

Wodzisławska Wander Card przedstawia Pałac Dietrichsteinów - naszą lokalną, największą perełkę architektoniczną. Otrzymać ją można m.in. w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4, pokój 101) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Styczyńskiego 2).

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.