Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 września 202312:15

W Gminie Godów grasuje oszust!

W Gminie Godów grasuje oszust! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

Urząd Gminy Godów ostrzega! Po gminie może krążyć mężczyzna podający się za budowlańca, któremu po ukończonej budowie pozostało kruszywo. A tak naprawdę sprzedaje za niemałą, ale atrakcyjną cenę rzekomo markowy sprzęt budowlany, który okazuje się chińską podróbką. Urząd Gminy poinformowała o tym mieszkanka Gołkowic, której ojciec padł ofiarą oszustwa.

Mężczyzna jeździ dostawczym samochodem, ubrany jest w robocze ubranie i twierdzi, że po zakończonej w pobliżu budowie pozostał mu materiał budowlany. Zatrzymuje się najprawdopodobniej tam, gdzie widać realizowane inwestycje budowlane. Najpierw oferuje materiał budowlany, ale po chwili kieruje rozmowę na propozycję sprzedaży niby markowego sprzętu budowlanego tj. zagęszczarek i agregatów prądotwórczych. Mają to być produkty topowych marek, na które sprzedający ma jeszcze kartę gwarancyjną i fakturę.

Mieszkańcowi Gołkowic rzekomy budowlaniec najpierw zaproponował zakup kruszywa, a następnie tak sprawnie pokierował rozmową, że zaproponował zakup w atrakcyjnej (ale niemałej) cenie markowego sprzętu budowlanego, który szybko okazał się być chińską podróbką.

- Apelujemy o ostrożność. O podobnych sytuacjach informowały już media w całej Polsce - informuje Urząd Gminy Godów.

Autor: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności8 czerwca 202611:13

Wyjazdy na Sardynię pod lupą. Burmistrz Pszowa odpiera oskarżenia. Sprawę komentuje Kanał Zero [WIDEO]

Wyjazdy na Sardynię pod lupą. Burmistrz Pszowa odpiera oskarżenia. Sprawę komentuje Kanał Zero [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

Burmistrz Pszowa Piotr Kowol opublikował obszerne oświadczenie odnoszące się do informacji pojawiających się w przestrzeni medialnej na temat jego udziału w zagranicznych wyjazdach realizowanych w ramach działalności Lokalnej Grupy Działania LYSKOR. Samorządowiec stanowczo odrzuca zarzuty dotyczące rzekomego finansowania tych wyjazdów z budżetu miasta oraz określa pojawiające się publikacje jako „manipulacje”, „kłamstwa” i „pomówienia”.

red.
Reklama
Reklama
Aktualności8 czerwca 202612:50

Kolizja na granicy Radlina i Niewiadomia. Jedna z kierujących ukarana mandatem

Kolizja na granicy Radlina i Niewiadomia. Jedna z kierujących ukarana mandatem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Reklama
Sport7 czerwca 202610:45

Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO]

Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

Spotkanie B klasy klasy pomiędzy Stalą Kuźnia Raciborska a LKS Naprzód 37 Krzyżkowice od pierwszych minut było prowadzone w wysokim tempie.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Sport7 czerwca 202623:29

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Długi czerwcowy weekend przyniósł kibicom wiele sportowych emocji. Grali piłkarze Podokręgów Racibórz i Rybnik od IV ligi do C klasy. Jedni mogli cieszyć się z wygranych i awansów, inny wciąż walczą o ligowy byt. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Aktualności8 czerwca 202611:35

Święto strażaków z Łazisk. 115-lecie OSP i otwarcie nowoczesnej infrastruktury [FOTO]

Święto strażaków z Łazisk. 115-lecie OSP i otwarcie nowoczesnej infrastruktury [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotę 30 maja Ochotnicza Straż Pożarna w Łaziskach świętowała wyjątkowy jubileusz 115-lecia swojej działalności. Uroczystości połączone były z oficjalnym oddaniem do użytku nowej części remizy oraz infrastruktury szkoleniowej i zaplecza socjalno-bytowego, które znacząco podnoszą możliwości operacyjne i treningowe jednostki.

opr. red., źródło: UG Godów, fot. Fotofranek
Reklama
Aktualności8 czerwca 202612:42

Muzeum w Wodzisławiu Śląskim poszukuje magazynów na zbiory

Muzeum w Wodzisławiu Śląskim poszukuje magazynów na zbiory - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Sport8 czerwca 202613:40

III Bieg Młodych Gwiazd już w lipcu. Trwają zapisy

III Bieg Młodych Gwiazd już w lipcu. Trwają zapisy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności8 czerwca 202623:03

Dlaczego święto Wodzisławia nazywa się Wawrzynki? Historia sięga niemal 500 lat

Dlaczego święto Wodzisławia nazywa się Wawrzynki? Historia sięga niemal 500 lat - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności8 czerwca 202622:56

Paczkomat stanął przy wodzisławskim szpitalu. To ukłon w stronę pacjentów i ich rodzin

Paczkomat stanął przy wodzisławskim szpitalu. To ukłon w stronę pacjentów i ich rodzin - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.