Wybuch w budynku gospodarczym w Radlinie. Nie żyje mężczyzna

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 11.09., przed godziną 14 w budynku gospodarczym przy ulicy Rymera w Radlinie.
Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o wybuchu w budynku gospodarczym, który połączony był z domem. Po dojeździe na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Nie było widocznych oznak pożaru, w związku czym strażacy skupili się na pomocy poszkodowanemu w zdarzeniu mężczyźnie. Niestety, mimo wysiłków strażaków, zespołu ratownictwa medycznego oraz załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego nie udało się uratować życia około 60-letniego mężczyzny. Dalsze czynności w sprawie prowadzone są przez policję pod nadzorem prokuratora.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do wybuchu doszło podczas prowadzenia prac spawalniczych w przylegającym do budynku garażu. Udział w akcji brało ogółem siedem zastępów strażackich z: JRG Rydułtowy, JRG Wodzisław Śląski oraz OSP Głożyny.

![Planowane wyłączenia energii elektrycznej [HARMONOGRAM] Planowane wyłączenia energii elektrycznej [HARMONOGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1743939398tauron-dystrybucja-24-.jpg)




![Targi Pracy i Edukacji w Wodzisławiu Śląskim. Setki ofert i możliwości rozwoju [FOTO] Targi Pracy i Edukacji w Wodzisławiu Śląskim. Setki ofert i możliwości rozwoju [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776428546672688954-1883863102353085-8903071141117463007-n-.jpg)




















Komentarze (0)
Dodaj komentarz