Dachowanie na Marklowickiej

W niedzielę rano policjanci z wodzisławskiej drogówki zostali wezwani do zdarzenia drogowego. 29-latka, jadąc corsą, straciła panowanie nad swoim pojazdem, zjechała na prawe pobocze, uderzyła w drzewo i dachowała.
- W niedzielny poranek, około godziny 6.30 na ulicy Marklowickiej w Wodzisławiu Śląskim doszło do dachowania pojazdu. Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, iż 29-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego, jadąc ulicą Marklowicką w stronę ulicy Rybnickiej, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad swoim pojazdem, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo, a następnie dachowała. Kobieta jechała sama, nie odniosła poważnych obrażeń i nie wymagała hospitalizacji. Mundurowi ukarali ją mandatem karnym w wysokości 100 złotych - informuje KPP.
















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz