Aktualności17 lipca 201311:15
Kontrola jakości wody

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W dniu 1 lipca 2013 roku Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej przeprowadził kontrole jakości wody z trzech miejsc poboru:
1. Wodzisław Śląski, ul. bracka przy zbiorniku wodnym "Balaton", ze źródła:
Woda w badanym zakresie spełnia wymagania stawiane wodzie przeznaczonej do spozycia przez ludzi za wyjątkiem niskiego odczynu.
2. Wodzisław Śląski, ul. Dębowa, ze źródła:
Woda w badanym zakresie spełnia wymagania stawiane wodzie przeznaczonej do spozycia przez ludzi.
3. Wodzisław Śląski - Wilchwy, ul. Batalionów Chłopskich, ze źródła:
Woda w badanym zakresie nie spełnia wymagań stawianych wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi ze względu na niski odczyn i na obecność bakterii grupy coli.
UM Wodzisław Śl.
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz