Aktualności16 września 201311:24
W Radlinie pożegnali lato

0
Reklama
Radlin:
15 września w Radlinie odbył się tegoroczny festyn rodzinny z okazji Pożegnania Lata. Gwiazdą wieczoru była "Formacja Nieżywych Schabuff". Zobacz z zdjęcia z tego wydarzenia!
O godzinie 14:00 nastąpiło otwarcie imprezy. Dla dzieci przygotowano animację zatytułowaną "Piraci z Karaibów". Od 15:30 prezentowały się organizacje pozarządowe m.in. Chór im. J. Słowackiego, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych.O 17.00 miało miejsce dzielenie tortu i losowanie nagród. O 18.00 wystąpił zespół Popiół. Gwiazdą wieczoru była "Formacja Nieżywych Schabuff".
opr. red.
fot. Dawid Machecki








































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz