Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 lutego 201407:18

Ostatnie dni wodzisławskiego lodowiska

Ostatnie dni wodzisławskiego lodowiska - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Z racji na zdecydowanie wiosenna aurę, trzeba powoli rezygnować z typowo zimowych rozrywek. Narty można już odstawić do piwnicy, również łyżwy przydadzą się tylko do końca tego tygodnia, bowiem jeszcze tylko kilka dni będzie funkcjonować miejskie lodowisko w Wodzisławiu Śląskim.

Tafla lodu na kompleksie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5, na osiedlu Tysiąclecia 25, funkcjonować będzie do końca tego tygodnia. Z racji na zbyt wysoką temperaturę, lodowisko zakończy swoje działanie wcześniej niż przewidywano. Dlatego warto skorzystać z ostatnich dni, aby doszlifować swoją jazdę na łyżwach.

źródło: UM Wodzisław Śląski

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 kwietnia 202614:22

Sześciu laureatów i podium w Polsce. ZST Wodzisław Śląski błyszczy w Poznaniu

Sześciu laureatów i podium w Polsce. ZST Wodzisław Śląski błyszczy w Poznaniu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: ZST Wodzisław Śląski
Sport25 kwietnia 202623:35

Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO]

Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

Emocje, walka w środku pola i wynik otwarty do ostatnich minut - tak można opisać spotkanie pomiędzy MKS Unią Racibórz a LKS Naprzodem Czyżowice. Mimo wielu prób z obu stron, ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa.

Oskar Tomeczek
Reklama
Sport26 kwietnia 202623:02

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sportowych emocji w miniony weekend nie brakowało. Najwięcej z nich dostarczyli piłkarze z regionu grający od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.