Aktualności20 lutego 201407:18
Ostatnie dni wodzisławskiego lodowiska

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Z racji na zdecydowanie wiosenna aurę, trzeba powoli rezygnować z typowo zimowych rozrywek. Narty można już odstawić do piwnicy, również łyżwy przydadzą się tylko do końca tego tygodnia, bowiem jeszcze tylko kilka dni będzie funkcjonować miejskie lodowisko w Wodzisławiu Śląskim.
Tafla lodu na kompleksie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5, na osiedlu Tysiąclecia 25, funkcjonować będzie do końca tego tygodnia. Z racji na zbyt wysoką temperaturę, lodowisko zakończy swoje działanie wcześniej niż przewidywano. Dlatego warto skorzystać z ostatnich dni, aby doszlifować swoją jazdę na łyżwach.
źródło: UM Wodzisław Śląski

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz