Aktualności11 czerwca 201407:15
Balaton rusza na dniach

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Aura za oknem aż zachęca do skorzystania z możliwości, jakie daje kąpielisko wodne Balaton w Wodzisławiu Śląskim, dlatego, już w najbliższy weekend Balaton powinien oficjalnie ruszyć.
Obecnie dyrektor MOSiR-u Centrum, Bogdan Bojko, prowadzi rozmowy z ratownikami, oczekuje również na wyniki pomiaru jakości wody. Jeżeli pogoda nadal będzie tak łaskawa, to już w sobotę, 14 czerwca, na wodzisławskim Balatonie oficjalnie rozpocznie się sezon letni, a nad bezpieczeństwem użytkowników czuwać będą ratownicy.
Jeżeli nawet dojdzie do załamania pogody w weekend to i tak do dyspozycji osób, którym pogoda nie będzie przeszkadzać, zostaną udostępnione obiekty pływające czyli rowerki wodne i kajaki.
fot. archiwum portalu





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz