Aktualności4 lutego 201509:54
Przeprowadzono kontrolę jakości paliw. Wśród przebadanych znalazły się stacje z naszego rejonu

0
Reklama
Region:
W zeszłym roku Inspekcja Handlowa przeprowadziła kontrolę jakość oleju napędowego i benzyny na stacjach paliw w całym kraju. W wielu przypadkach stwierdzono nieprawidłowości. W zestawieniu tym znała się także stacja z Wodzisławia Śląskiego.
Łącznie przeprowadzono 1365 kontroli. Wśród przebadanych stacji paliw znalazło się kilka z naszej okolicy, a dokładnie z Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Raciborza, Żor oraz Wodzisławia Śląskiego. Z naszego rejonu przebadana została stacja Shell Polska znajdująca się przy ul. Rybnickiej, była kontrolowana dwukrotnie i w obu przypadkach zostały wykryte nieprawidłowości w jakości oleju napędowego. Benzyna nie była tam kontrolowana. Dokładne zestawienie, można znaleźć TUTAJ.
fot. archiwum portalu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz