Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 lutego 201513:02

23 lutego obchodzimy Dzień Walki z Depresją

23 lutego obchodzimy Dzień Walki z Depresją  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

Z tej okazji, dzisiaj o godzinie 13.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim odbędą się POWIATOWE OBCHODY DNIA WALKI Z DEPRESJĄ pod patronatem Starosty Wodzisławskiego Tadeusza Skatuły. 

Celem obchodów, organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia PERŁA, jest upowszechnienie i dostarczenie wiedzy na temat zaburzeń psychicznych, a także zmiana postaw społecznych w stosunku do osób cierpiących na depresję oraz zachęcanie samych chorych do specjalistycznego leczenia.

W programie zaplanowano między innymi wykład Katarzyny Porwoł – psychiatry i psychoterapeuty – pt.: „Różne oblicza depresji” (godz. 13.15 – 14.15) oraz konsultacje ze specjalistami (godz. 14:30 – 18:30).Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie i jedną z głównych przyczyn samobójstw.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji indywidualnych, proszone są kontakt telefoniczny(nr tel. 32 455 31 64 w. 10) w celu uzgodnienia godziny konsultacji.

Autor: Magdalena Kozielska, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności18 lutego 202612:12

Pszów: Burmistrz odwiedził jubilatki z okazji 90. urodzin

Pszów: Burmistrz odwiedził jubilatki z okazji 90. urodzin - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Kultura i Edukacja18 lutego 202611:28

Nowy kierunek w ZSP w Rydułtowach. Od 2026 roku rusza technik weterynarii

Nowy kierunek w ZSP w Rydułtowach. Od 2026 roku rusza technik weterynarii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. poglądowe/AI
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności19 lutego 202612:33

Nowy blok energetyczny w Radlinie zsynchronizowany z krajową siecią

Nowy blok energetyczny w Radlinie zsynchronizowany z krajową siecią - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: JSW Koks S.A.
Aktualności19 lutego 202612:58

Specjalny fanpage Powiatu Wodzisławskiego prezentuje projekty i inwestycje

Specjalny fanpage Powiatu Wodzisławskiego prezentuje projekty i inwestycje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności19 lutego 202611:51

Ograniczenia w obsłudze klientów w Wydziale Geodezji Starostwa Powiatowego

Ograniczenia w obsłudze klientów w Wydziale Geodezji Starostwa Powiatowego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. poglądowe/AI
Aktualności19 lutego 202614:19

WCK z dofinansowaniem z programu Projektowanie Uniwersalne Kultury

WCK z dofinansowaniem z programu Projektowanie Uniwersalne Kultury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Kultura i Edukacja19 lutego 202612:45

O archeobotanice w Pałacu Dietrichsteinów. Spotkanie z Agatą Sady-Bugajską

O archeobotanice w Pałacu Dietrichsteinów. Spotkanie z Agatą Sady-Bugajską - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnie
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.