Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 marca 201516:02

BMW dachowało w Radlinie!

BMW dachowało w Radlinie! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
3
Reklama
Radlin: Wczoraj o godz. 19.31 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Straży Pożarnej zastano samochód osobowy marki BMW, który leżał na dachu na środku jezdni. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni. Dodatkowo w działaniach udział brali: pogotowie, policja oraz pomoc drogowa. Nikt nie ucierpiał podczas tego zdarzenia.


Autor: PSP, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności6 czerwca 202610:01

Śląskie oddycha przyszłością

Śląskie oddycha przyszłością - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
slaskie.pl / fot. Andrzej Grygiel / UMWS
Reklama
Sport7 czerwca 202610:45

Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO]

Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

Spotkanie B klasy klasy pomiędzy Stalą Kuźnia Raciborska a LKS Naprzód 37 Krzyżkowice od pierwszych minut było prowadzone w wysokim tempie.

Oskar Tomeczek
Sport7 czerwca 202623:29

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Długi czerwcowy weekend przyniósł kibicom wiele sportowych emocji. Grali piłkarze Podokręgów Racibórz i Rybnik od IV ligi do C klasy. Jedni mogli cieszyć się z wygranych i awansów, inny wciąż walczą o ligowy byt. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.