Wybory samorządowe w Pszowie. Kto zdecydował się na start?
PKW opublikowała listy wyborcze dotyczące wyborów samorządowych w Pszowie. O piętnaście mandatów w Radzie Miasta walczyć będzie pięćdziesięciu ośmiu kandydatów. Sprawdź, kto zdecydował się zgłosić swą kandydaturę.
Okręg numer I
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. IDZIACZYK Elżbieta Aleksandra
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. SEGET Ewelina Elżbieta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. ŚLIWKA Marian Franciszek
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. KOŁODZIEJ Paweł
Okręg numer II
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. ROSAK Arkadiusz Jan
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. MICHALSKA-SŁAWIEC Jaśmina Ryszarda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SZYMICZEK Piotr Paweł
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. KOLORZ Wojciech Jerzy
Okręg numer III
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. FRYDRYCH Krzysztof Leon
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. PARUZEL Adam Leon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. STOPA Danuta Maria
Okręg numer IV
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. STRAMKA Czesława
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. WALECKI Marcin
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. BADURA Bogusław Jan
Okręg numer V
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. LIS Jolanta Jadwiga
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. JANOSZ Roman Leon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PIETRASZ Mariola Wiesława
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. JADACKI Marek
Okręg numer VI
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. KRZYSTAŁA Czesław
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. KURZYŃSKI Wiesław Wojciech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KRUPA Danuta
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. GRUSZKA Aniela Izabela
Okręg numer VII
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA PSZOWA
1. FRYC Grzegorz Franciszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. MIKE Karol Michał
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. GLENC Krystyna Kazimiera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SOJKA Krystian Jerzy
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. KOMAREK Kazimierz Karol
Okręg numer VIII
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. ŻYDEK Rafał Jan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. BUGDOL Mariusz Ryszard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. KORZONEK Marek
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. POTONIEC Justyna
Okręg numer IX
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. GRZENIA Marcin Łukasz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. FIBIC Ilona Małgorzata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KREBS Zbigniew Józef
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. JAKUBIAK Kamil Jerzy
Okręg numer X
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. GRABIEC Jarosław
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. STAWARSKA Stanisława Maria
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SZCZOTOK Tadeusz
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. SKÓRA Daniel Piotr
Okręg numer XI
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. MATUŁA Marek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. BASZTOŃ Ignacy Teofil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. DUROK Helena Róża
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. KUCZA Teresa
Okręg numer XII
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. FIBIC Maria
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KOŁEK Jacek
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. ZAJONC Justyna Teresa
Okręg numer XIII
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. KOWOL Piotr Stanisław
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. BLOKESZ-BACZA Hanna Aniela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PETEJA Wojciech Roman
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. GAJDA Wojciech Mirosław
Okręg numer XIV
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. NIKEL Jan
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. MUCHA Robert Józef
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KANIA Jolanta Łucja
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. RYSZKA Dariusz Jan
Okręg numer XV
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
1. MIKA Tomasz Michał
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. FIBIC Marek Arkadiusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. ŻYDEK Henryk Leon
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
1. GUSTIN Adam
Granice poszczególnych okręgów wyborczych
Okręg I: Wł. Majakowskiego, os. A. Biernackiego, Śląska
Okręg II: M. Konopnickiej, K. Kruczkowskiego
Okręg III: M. Drzymały, Jagienki, R. Traugutta od nr 1 do 29 nieparzyste, R. Traugutta 2 do końca parzyste, J. Kasprowicza, A. Wolczyka, P. Skwary
Okręg IV: Juranda, J. Kraszewskiego, W. Wróblewskiego, Ziołowa
Okręg V: os. J. Tytki, Sportowa
Okręg VI: Wł. Jagiełły, Ks. Witolda, ul. R. Traugutta od nr 31 - do końca nieparzyste
Okręg VII: Komuny Paryskiej, Pszowska
Okręg VIII: Astronautów, H. Kołłątaja, P. Niedurnego, Obrońców Pokoju, I. Paderewskiego, T. Rejtana
Okręg IX: A. Asnyka, Boh. Westerplatte, H. Marusarzówny , Niepodległości , POW, A. Zgrzebnioka
Okręg X: Łąkowa, I. Łukasiewicza, I. Dygasińskiego, L. Staffa, K. Miarki od nr 51 do końca wszystkie
Okręg XI: Wł. Andersa, Fr. Chrószcza, J. Długosza, Kalwaryjska, J. Kusocińskiego, Lipowa, K. Miarki od nr 1do 50 wszystkie, H. Rodakowskiego, os. Kościuszki 1A do nr 15
Okręg XII: os. Kościuszki od nr 16 do końca
Okręg XIII: Cisowa, O. Kolberga , Lubomska, Łanowa, Żużlowa
Okręg XIV: Daleka, Dolna, Dworska, Krzyżowa, Gospodarcza, Workowa, Zielona, gen. Grota Roweckiego, St. Okrzei
Okręg XV: Armii Krajowej, Dożynkowa, Jaskółcza, Jesionowa, Szkolna, Krzyżkowicka
Komentarze (1)
Dodaj komentarz