Dzisiaj jest: niedziela, 31 maja 2020 r.Imieniny: Anieli, Feliksa i Kamili
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Styl życia » 29 maja 2020, godz. 18:22 » Marek Plewczyński » komentarzy:  

#hot16challenge2 - RAP z Gramofonu

#hot16challenge2 - RAP z Gramofonu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
fot. własne
Region:

Od kilku tygodniu polski internet atakuje Hot16Challenge2. Za tą nazwą kryją się krótkie występy artystów, celebrytów, polityków i innych osób publicznych bez kompleksów rapujących swoje krótkie autorskie teksty. O tym fenomenie postanowiliśmy porozmawiać z Zespolem Gramofon, który rownież nagrał swoją wersję "szesnastki".

Więcej »
Reklama
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 18:10 » KGHM » komentarzy:  

Z Dolnego Śląska na Górny Śląsk. KGHM pomaga górnikom w kopalniach węgla

Z Dolnego Śląska na Górny Śląsk. KGHM pomaga górnikom w kopalniach węgla - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Ponad 6 tys. litrów płynu dezynfekującego Nitrosept trafi do 12 kopalń na Śląsku. KGHM Polska Miedź S.A. włącza się w pomoc górnikom. Specjalny transport z płynem biobójczym zasili zapasy w kopalniach węgla JSW, Węglokoksu i PGG. Do szpitala w Jastrzębiu Zdroju trafi też respirator przekazany przez Fundację KGHM.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 17:48 » Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy:  

Od poniedziałku wracają stacjonarne punkty porad prawnych

Od poniedziałku wracają stacjonarne punkty porad prawnych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Powiat:

Wychodząc naprzeciw prośbom klientów, od najbliższego poniedziałku, tj. 1 czerwca, w powiecie wodzisławskim zostają ponownie otwarte dla mieszkańców stacjonarne punkty porad prawnych. Przypomnijmy, że z powodu epidemii koronawirusa w okresie od 23 marca do dnia 29 maja porady były udzielane przez telefon. Z powodu sytuacji związanej z koronawirusem poszerzony został ponadto katalog podmiotów i zagadnień, w jakich można uzyskać pomocy. Dotyczy to osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Więcej »
PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI to biuro nieruchomości z siedzibą w Raciborzu

Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej transakcji. PRESTIGE to synonim wartości, uznania, szacunku i profesjonalizmu. Jesteśmy najbardziej innowacyjnym biurem nieruchomości w regionie!

Sklep zielarsko- medyczny

Sklep zielarsko- medyczny- zadbaj o swoje zdrowie

Zdrowy i piękny uśmiech z Dentica Bieleccy!

Zabierz Twój uśmiech na ALL INCLUSIVE! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych programów stomatologicznych w Dentica Bieleccy!

Nowy Peugeot 508

Sprawdź ofertę nowego Peugeota 508!

Wszystkie kolory reklamy w jednym miejscu!

NaszRaciborz.pl, NaszWodzislaw.com, NaszRybnik.com, NaszeNieruchomosci.com, tygodnik Nasz Racibórz, facebook - Internet nie ma ograniczeń. Docieramy do setek tysięcy czytelników regionie, Europie i na świecie. Skuteczna reklama nie musi być droga. Zadzwoń +48 789 132 083, +48 519 189 047

Ręcznie robione torebki, nerki i akcesoria

Marzy ci się torebka inna niż w sklepach? Masz swój typ, ale nigdzie nie możesz znaleźć ideału? Napisz do mnie- uszyję ci ją. Racibórz, Wileńska 21

Z okazji naszych 10. urodzin specjalna promocja

Z okazji naszych dziesiątych urodzin zapraszamy do współpracy firmy z całego regionu. Sprawdź nasze dotarcie!

Aktualności » 29 maja 2020, godz. 17:42 » red. » komentarzy:  

COViD-19. Najnowszy raport ze Śląska

COViD-19. Najnowszy raport ze Śląska - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

AKTUALIZACJA. Prawie sto nowych zakażeń na Śląsku odnotowano w najnowszym raporcie resortu zdrowia. W całym kraju odnotowano natomiast 192 przypadki. W szpitalu w Raciborzu zmarł 76-letni mężczyzna z powiatu cieszyńskiego.

Więcej »
Reklama
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 15:28 » 13 ŚBOT » komentarzy:  

Śląscy terytorialsi pobrali ponad 12 tysięcy wymazów

Śląscy terytorialsi pobrali ponad 12 tysięcy wymazów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Ponad 12 tysięcy wymazów pobrali w maju żołnierze 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej w ramach wsparcia województwa w walce z koronawirusem.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 15:17 » ZUS » komentarzy:  

Z początkiem czerwca ZUS otworzy sale obsługi

Z początkiem czerwca ZUS otworzy sale obsługi - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Od 1 czerwca ZUS przywróci obsługę klientów w oddziałach w Chorzowie, Rybniku, Sosnowcu i Zabrzu oraz w podległych im inspektoratach i biurach terenowych.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 13:24 » WCK » komentarzy:  

WCK realizuje akcję #siećzkulturąwdomu

WCK realizuje akcję #siećzkulturąwdomu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Parafrazując powiedzenie o górze, która nie może przyjść do Mahometa, WCK nieprzerwanie umożliwia swoim dotychczasowym odbiorcom dostęp do kultury, ale na nieco innych niż do tej pory zasadach, bo całkowicie w „onlajnie”. Wszystko dzięki akcji #siećzkulturąwdomu, którą Wodzisławskie Centrum Kultury z powodzeniem realizuje od marca br.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 10:50 » UG Mszana » komentarzy:  

Firmy zamknięte z powodu COVID-19 zwolnione z podatku

Firmy zamknięte z powodu COVID-19 zwolnione z podatku - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Mszana:

Na wczorajszej sesji Rada Gminy Mszana podjęła przygotowaną przez wójta uchwałę w sprawie wprowadzenia za część roku 2020 zwolnienia z podatku od nieruchomości grupom przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 10:45 » Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy:  

Będzie remont skrzyżowania pięciu dróg w Wodzisławiu Śląskim

Będzie remont skrzyżowania pięciu dróg w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Dzięki temu, że władze Powiatu Wodzisławskiego pozyskały więcej pieniędzy na remont ul. Mszańskiej i Turskiej, mogą zaoszczędzone środki własne przeznaczyć dodatkowo na modernizację skrzyżowania ul. Mszańskiej, Turskiej, Skrzyszowskiej i Czarnieckiego w Wodzisławiu Śl. Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił już przetarg na to zadanie. Planowany termin realizacji inwestycji to przełom lipca i sierpnia.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 10:20 » red. » komentarzy:  

Koronaraport. Prawie setka nowych zakażeń na Śląsku. Dwa zgony w Raciborzu

Koronaraport. Prawie setka nowych zakażeń na Śląsku. Dwa zgony w Raciborzu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia mówi o 141 przypadkach zakażeń wykrytych w całym kraju w ciągu ostatniej doby. Prawie setkę z nich stwierdzono na Śląsku. Tam też odnotowano dwa kolejne zgony. W szpitalu w Raciborzu zmarła 87-letnia kobieta z Rybnika oraz 51-letnia kobieta z powiatu raciborskiego.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 10:09 » Marek Szczepanik masz/ mhr/PAP » komentarzy:  

Prezes NFZ: decyzje o likwidacji szpitali monoprofilowych w ciągu dwóch tygodni

Prezes NFZ: decyzje o likwidacji szpitali monoprofilowych w ciągu dwóch tygodni  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W ciągu najbliższych dwóch tygodni powinny zapaść decyzje o ograniczaniu infrastruktury biorącej udział w walce z COVID-19 - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej w Opolu prezes NFZ Adam Niedzielski.

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 10:03 » ipa/ par/PAP » komentarzy:  

Prezydent: sytuacja na Śląsku nie jest łatwa, ale opanowana; wszystkie ogniska zakażeń - zduszone

Prezydent: sytuacja na Śląsku nie jest łatwa, ale opanowana; wszystkie ogniska zakażeń - zduszone  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Sytuacja na Śląsku jest opanowana, choć nikt nie mówi, że jest łatwa - ocenił w czwartek prezydent Andrzej Duda. Podkreślił, że wszystkie ogniska zakażeń koronawirusa zostały zduszone i ze względu na realizowane procedury nie ma zagrożenia. 

Więcej »
Aktualności » 29 maja 2020, godz. 09:56 » Magdalena Gronek/PAP » komentarzy:  

Brytyjski respirator trafił do szpitala w Wodzisławiu Śląskim

Brytyjski respirator trafił do szpitala w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

W ramach akcji #WdzięczniMedykom, prowadzonej przez Caritas Polska, 11 szpitali w województwie śląskim otrzyma 30 respiratorów. Pierwsze cztery urządzenia trafiły już do placówek w Jastrzębiu Zdroju, Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim, a pozostałe będą przekazywane w najbliższych tygodniach. 

Więcej »
Reklama
Aktualności » 28 maja 2020, godz. 19:07 » Stadion Śląski, fot. FB Viki Gabor Official » komentarzy:  

Dzień Dziecka online ze Stadionem Śląskim. Wirtualne wycieczki, a na finał Viki Gabor

Dzień Dziecka online ze Stadionem Śląskim. Wirtualne wycieczki, a na finał Viki Gabor - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W tym roku święto naszych milusińskich będziemy obchodzić trochę nietypowo z uwagi na pandemię koronawirusa. Za to tego właśnie dnia, w jednej chwili najmłodsi przeniosą się w kilka miejsc jednocześnie! Wszystko za sprawą wspólnego projektu Parku Śląskiego, Stadionu Śląskiego, Śląskiego ZOO oraz Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, czyli popularnego skansenu. Patronat nad tym wspólnym projektem objął Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Więcej »
Aktualności » 28 maja 2020, godz. 18:42 » red. » komentarzy:  

Koronaraport. Wciąż przybywa zakażeń na Śląsku

Koronaraport. Wciąż przybywa zakażeń na Śląsku - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

AKTUALIZACJA. Popołudniowy raport resortu zdrowia mówi o 225 nowo wykrytych zakażeniach. Niemal 70 z nich stwierdzono na Śląsku. W regionie odnotowano także cztery zgony.

Więcej »
Partnerzy portalu
  • Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
  • Galeria Bobasa
Reklama
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
niedziela | 31 maja 2020 | 22:12
11.3°C
słabe opady deszczu
wiatr słaby 0.89 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1010 hpa
Wilgotność:99%
Wschód słońca:04:42
Zachód słońca:20:45
poniedziałek
01.06.2020
18.4°C
10.8°C
wtorek
02.06.2020
15.8°C
11.0°C
środa
03.06.2020
17.3°C
8.0°C
Partnerzy portalu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Dominika Gaj
23 lutego 2020, godz. 13:31
Dominika Gaj
Rodzice Sylwia i Daniel przywitali na świecie córeczkę. Dominika przyszła na świat 18.02.2020. Waży 3100 gram i mierzy 53 cm.
zobacz więcej »
Kontakt i reklama | Regulamin | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.