Artystyczna drużyna ZST w półfinale konkursu Pojedynek na Słowa

Drużyna Artystyczna Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim awansowała do półfinału prestiżowego konkursu „Pojedynek na Słowa”, którego 16. edycja została zainaugurowana 23 listopada 2018 roku w Rybniku.
W eliminacjach konkursowych rywalizowały ze sobą drużyny z trzech szkół ponadgimnazjalnych: Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku, Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Rybniku oraz Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Jury konkursu pod przewodnictwem aktorki Marii Meyer najwyżej oceniło występy wokalne i recytatorskie uczniów ZST: Wirginii Chlebowskiej, Natalii Oślizło, Natalii Pinior, Filipa Giemzy Rafała Małysy i Wojciecha Pełki. Młodym artystom akompaniowała na fortepianie pani Natalia Tomecka – pianistka, aranżer i pedagog Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach. Opiekunami artystycznymi drużyny od kilku lat są nauczyciele ZST: Ilona Bazan i Paweł Kontny.











![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz