Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja12 grudnia 201310:45

Zabawy z książką dla dzieci

Zabawy z książką dla dzieci - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Godów:

Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 4 lat na zajęcia z książką. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które nie uczęszczają do przedszkola. Maluchy dzięki zabawom z książką będą miały możliwość rozwijania swojej wyobraźni, wrażliwości oraz ekspresji, a dorośli zapoznają się z ciekawymi formami zabawy.

Kontakt dziecka z literaturą ma ogromny wpływ na kształtowanie odporności emocjonalnej, przełamywanie nieśmiałości oraz współdziałanie w grupie.

Udział w zajęciach prowadzonych przez bibliotekarkę jest bezpłatny. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu. 16 grudnia o godz. 15.00 zapraszamy na pierwsze zajęcia pt. "Pierwsza książka na święta".

Zgłoszenia pod nr tel. 32 472 70 70 oraz w Bibliotece. Liczba miejsc ograniczona.

źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności21 listopada 202511:21

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności21 listopada 202511:06

Pracownicy służb społecznych uhonorowani [FOTO]

Pracownicy służb społecznych uhonorowani [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W środę, 19 listopada w Powiatowym Centrum Konferencyjnym odbyła się uroczystość związana z tegorocznymi obchodami Dnia Pracownika Socjalnego - branżowego święta pracowników nie tylko pomocy społecznej, ale całego szeroko pojętego sektora wsparcia osób w gorszym położeniu lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Sport21 listopada 202523:31

Wyjazdowe zwycięstwo Startu Mszana w ostatnim meczu rundy jesiennej [FOTO]

Wyjazdowe zwycięstwo Startu Mszana w ostatnim meczu rundy jesiennej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

W piątkowy, mroźny wieczór 21 listopada na stadionie w Raciborzu MKS Unia podejmował aktualnego lidera klasy okręgowej – LKS Start Mszana. Przed pierwszym gwizdkiem oba zespoły dzieliło w tabeli siedem punktów na korzyść gości, jednak dla gospodarzy stawką meczu była możliwość awansu na drugie miejsce. Drużyna prowadzona przez Łukasza Zejdlera przystępowała do spotkania jako trzeci zespół w ligowej stawce.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja21 listopada 202512:10

Kulinarne arcydzieła. Za nami Śląska Jesień Kulinarna [FOTO]

Kulinarne arcydzieła. Za nami Śląska Jesień Kulinarna [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Dopiero uczą się zawodu w klasach gastronomicznych, ale już tworzą dania, których nie powstydziliby się szefowie kuchni. I to takie, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i wyśmienicie smakują. W Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim zakończyła się Śląska Jesień Kulinarna. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był żurek śląski.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Sport21 listopada 202510:14

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.