Aktualności23 czerwca 201822:57
Pletli wianki i biesiadowali przy ognisku. Zorganizowano III Wodzisławską Noc Świętojańską

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
UdostępnijKomentuj (0)Biuro Prezydenta Miasta po raz trzeci zorganizowało Wodzisławską Noc Świętojańską. Przygotowano różnego rodzaju warsztaty, grę terenową "Poszukiwanie Kwiatu Paproci", Świętojański bieg dla najmłodszych czy wspólne biesiadowanie przy ognisku razem z Classic Ballanga Teatr. Nie mogło zabraknąć również plecenia wianków, w tym roku przygotowano takich ponad sto, później wybrano trzy najlepsze. Niestety, z powodu złych warunków atmosferycznych impreza została przeniesiona do budynku byłej restauracji Syrenka. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na charakter wydarzenia, wręcz odwrotnie spowodowało to ciepłą atmosferę. FOTORELACJA.












































































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz