Aktualności31 października 201811:29
Zarząd powiatu uczcił pamięć zmarłych samorządowców

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Przed nami Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Jak co roku odwiedzimy groby najbliższych i przyjaciół. Dokonali już tego przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu, którzy w ten sposób uczcicli pamięć zmarłych samorządowców.
Pamiętając o zmarłych członkach władz powiatu, radnych, pracownikach samorządowych i innych osobach związanych z administracją powiatową już wczoraj starosta Ireneusz Serwotka i przewodniczący rady Eugeniusz Wala, wicestarosta Danuta Maćkowska oraz członkowie zarządu powiatu: Janina Chlebik Turek i Leszek Bizoń i pracownicy starostwa odwiedzili cmentarze naszego regionu, składając znicze i wiązanki kwiatów na grobach tych, którzy odeszli.


































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz