Aktualności19 grudnia 201812:03
Z opłatkiem i świątecznymi życzeniami pojechali do gmin partnerskich w Czechach

0
Reklama
Mszana:
Wczoraj wójt Gminy Mszana wraz z dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji odwiedzili z opłatkiem gminy partnerskie w Czechach.
Najpierw spotkali się ze starostą gminy Budišov nad Budišovkou Patrykiem Schrammem i jego zastępcą Pavlem Jílkiem, a po południu pojechali do urzędu gminy Frycovice, gdzie przyjął ich starosta Leo Volný Leo i jego zastępca Vratislav Konečný. Gmina Mszana wspólnie z czeskimi partnerami realizuje projekty transgraniczne, wielokrotnie nasi mieszkańcy gościli w Czechach w ramach różnych projektów, a goście z Budišova i Frycovic przyjeżdżali do nas.




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz