Zakończyły się kolejne drogowe inwestycje w Wodzisławiu Śląskim

4 czerwca rozpoczęły się czynności odbiorowe zadań wykonawczych na ulicach: Bolesława Prusa i Elizy Orzeszkowej.
Inwestycją ulic Bolesława Prusa i Elizy Orzeszkowej zajmuje się Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. Firma ma swoją siedzibę w Raciborzu. Prace objęły m.in.:
- wykonanie rozbiórki istniejącej nawierzchni jezdni i parkingów,
- wykonanie podbudowy pod nawierzchnie oraz warstwy wiążącej i ścieralnej dla jezdni,
- zabudowa krawężnika drogowego,
- regulacja istniejących chodników doprowadzających do budynków,
- oczyszczenie i skropienie nawierzchni z kruszywa,
- wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej,
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej dla miejsc postojowych,
- ustawienie krawężnika przyjezdniowego i najazdowego,
- regulacja istniejących chodników doprowadzających do budynków,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.




















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz