Reklama

Najnowsze wiadomości

Patrol2412 grudnia 201109:23

76-latek potrącony lusterkiem

76-latek potrącony lusterkiem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Marklowice:

Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek, w Marklowicach. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącony został 76- letni mężczyzna. Trafił do szpitala ze złamaną nogą oraz podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.45. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, iż jadąca ul. Wiosny Ludów, 29 letnia mieszkanka Rybnika - kierująca samochodem marki Peugeot 106 - na oznakowanym przejściu dla pieszych prawym lusterkiem potrąciła 76- letniego pieszego, który znajdował się tuż przy prawej krawędzi jezdni. Poszkodowany mieszkaniec Marklowic trafił do szpitala ze złamaną nogą i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

Badanie na alkomacie wykazało, iż kierująca peugeotem była trzeźwa, pieszy natomiast wydmuchał ponad pół promila. Policjanci będą teraz wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KPP Wodzisław Śląski

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności9 czerwca 202609:28

Tragiczny wypadek w Marklowicach. 22-letnia kobieta zginęła po dachowaniu samochodu

Tragiczny wypadek w Marklowicach. 22-letnia kobieta zginęła po dachowaniu samochodu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Marklowice:

W nocy, około godziny 00:10, w Marklowicach na ulicy Wyzwolenia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu śmierć poniosła 22-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego.

red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Kultura i Edukacja9 czerwca 202613:02

Najzdolniejsi uczniowie powiatu nagrodzeni. Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych w PODN

Najzdolniejsi uczniowie powiatu nagrodzeni. Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych w PODN - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 czerwca 202613:33

Książki wychodzą na miasto. W Wodzisławiu ruszył bookcrossing

Książki wychodzą na miasto. W Wodzisławiu ruszył bookcrossing - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Sport9 czerwca 202613:22

Pobiegną po medale i nagrody. 21 czerwca finał biegowego cyklu nad Balatonem

Pobiegną po medale i nagrody. 21 czerwca finał biegowego cyklu nad Balatonem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. pexels.com/RUN 4 FFWPU
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.