Dzisiaj jest: poniedziałek, 3 sierpnia 2015 r.
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Aktualności » 02 sierpnia 2015, godz. 17:40 » DM » komentarzy: 0

Park Aktywnej Rekreacji w Mszanie już otwarty!

Park Aktywnej Rekreacji w Mszanie już otwarty! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Mszana:

Dzisiaj dokonano uroczystego otwarcia Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. W ramach tego wydarzenia zorganizowano szereg atrakcji: występ orkiestry rozrywkowej w tym orkiestry z Włoch, występ zespołu Mszanianka, Połomianka i Adagio, zaś wieczorem koncert zespół Stonehenge. Przewidziano również widowiskowy pokaz ognia i LED Show.

Więcej »
Reklama
Aktualności » 02 sierpnia 2015, godz. 09:21 » UM » komentarzy: 0

Ruszyła kolejna odsłona kampanii - "Nie daj się oszukać - sprawdź paragon"

Ruszyła kolejna odsłona kampanii - "Nie daj się oszukać - sprawdź paragon" - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Celem akcji jest zachęcenie kupujących nie tylko do brania, ale także do sprawdzania paragonów wydawanych z kas fiskalnych. Ma także zwrócić uwagę, że obok paragonów fiskalnych sprzedawcy wystawiają też paragony niefiskalne.  Więcej »
Już niedługo kolejna niedziela na "Kręgu". Tym razem tematem przewodnim będą czeskie klimaty - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Kultura i Edukacja » 02 sierpnia 2015, godz. 09:02 » red. » komentarzy: 0

Już niedługo kolejna niedziela na "Kręgu". Tym razem tematem przewodnim będą czeskie klimaty

Godów:

Zbliża się kolejny festyn na „Kręgu” w Skrzyszowie. Tym razem odbędzie się 9 sierpnia i upłynie pod znakiem czeskich klimatów. Na festynie wystąpi zespół "Malá černá hudba" z Karviny, nie zabraknie również regionalnych smakołyków, które przygotują dla nas panie z czeskiego KGW.

Więcej »
Biuro pośrednictwa nieruchomości - kliknij i sprawdź oferty
Lokal użytkowy, ul. Żółkiewskiego 22, 145m2
Racibórz, ul. Żółkiewskiego 22, pow. raciborski

Lokal użytkowy, ul. Żółkiewskiego 22, 145m2

do negocjacji|145.00 m2|
usługowy, biurowy, handlowy, gastronomicznypiętro: 1 z witryna, parking, dojazd asfaltowy, ogrzewanie
Położenie: Lokal znajduje się w strefie śródmiejskiej miasta przy ulicy Żółkiewskiego, w sąsiedztwie zabudowy osiedlowej wielorodzinnej, z bezpośrednim dostępem parkingu dla klientów. Lokal użytkowy: Powierzchnia użytkowa lokalu mieści się na I-piętrze dwukondygnacyjnego kompleksu zabudowy usługowej, w którym wynajmowane są aktualnie…Więcej »
Kultura i Edukacja » 02 sierpnia 2015, godz. 08:51 » KPP » komentarzy: 0

Aktywny wypoczynek z wodzisławskimi policjantami

Aktywny wypoczynek z wodzisławskimi policjantami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Marklowice:

W piątek w Marklowicach odbyła się impreza pn. „Bezpieczne Dziecko na Wakacjach” zorganizowana przez wodzisławskich policjantów oraz tamtejszy Urząd Gminy. Uczestnicy nie tylko czynnie spędzali czas na grach i zabawach, ale również pozyskiwali wiedzę na temat ruchu drogowego. Za sprawą specjalistycznego pojazdu profilaktyczno - edukacyjnego z KWP w Katowicach, dzieci mogły także sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze. 

Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 01 sierpnia 2015, godz. 18:23 » Grzegorz Wawoczny » komentarzy: 1

BMW i opel - pojazdy z powiatu wodzisławskiego zderzyły się w Rzuchowie

BMW i opel - pojazdy z powiatu wodzisławskiego zderzyły się w Rzuchowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Powiat:

Do zdarzenia doszło po 17.00, na trasie Rybnik-Racibórz. Jadącemu od strony Rydułtów BMW zajechał drogę jadący od strony Raciborza kierowca opla, chcący zjechać w kierunku Pstrążnej. Dwie osoby z BMW mają obrażenia. Obydwa samochody są z powiatu wodzisławskiego. Więcej w komunikacie KPP Racibórz.

Więcej »
Aktualności » 01 sierpnia 2015, godz. 16:07 » DM » komentarzy: 0

VII przygraniczne spotkanie motocyklistów

VII przygraniczne spotkanie motocyklistów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Godów: W Skrbeńsku odbywa się VII przygraniczne spotkanie motocyklistów. Na wydarzenie zjechało się dużo fanów jednośladowców, w programie wydarzenia przewidziano takie atrakcje jak: paradę motocykli, konkursy z nagrodami czy koncerty. Zapraszamy do obejrzenia fotorealcji. Więcej »
Styl życia » Wiara » 01 sierpnia 2015, godz. 11:52 » » komentarzy: 0

Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów

Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Lubomia:

Uczestnicy lubomskiej pielgrzymki szczęśliwie wrócili już do swoich domów. Dziś prezentujemy zdjęcia z całej trasy pielgrzymki rowerowej. Przypomnijmy, że rowerzyści w trasę wiodącą do Częstochowy udali się już po raz dziesiąty. Łącznie mieli do pokonania ok. 130 kilometrów. Odcinek ten przebyło dzielnie aż 140 uczestników, natomiast 70 cyklistów zdecydowało się wrócić do Lubomi na rowerach. Tutaj relacja z powrotu pątników do Lubomi.

Więcej »
Aktualności » 01 sierpnia 2015, godz. 10:00 » WCK » komentarzy: 0

Daj się odkryć przez Wodzisławskie Centrum Kultury!

Daj się odkryć przez Wodzisławskie Centrum Kultury! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Tańczysz, śpiewasz, malujesz, rzeźbisz, masz talent aktorski, a może kochasz kino? Czas rozwinąć swój talent! Amatorski Ruch Artystyczny „ARA” działający w Wodzisławskim Centrum Kultury zaprasza na nabór do zespołów, sekcji i kół zainteresowań na sezon 2015/2016. 

Więcej »
Dzieciaki z wodzisławskiej "Dziupli" odwiedziły Racibórz - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 01 sierpnia 2015, godz. 09:51 » UM » komentarzy: 0

Dzieciaki z wodzisławskiej "Dziupli" odwiedziły Racibórz

Region:

W ramach trwającego programu „Baw się i wypoczywaj bezpiecznie”, podopieczni Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla” odwiedzili sąsiedni Racibórz. 

Więcej »
Aktualności » 01 sierpnia 2015, godz. 09:42 » st.asp. Andrzej Nowak » komentarzy: 0

Przeprowadzono kurs dla strażaków z OSP

Przeprowadzono kurs dla strażaków z OSP - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: 30 lipca egzaminem odbywającym się w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim zakończył się kurs podstawowy OSP realizowany jednoetapowo. Celem szkolenia było przygotowanie strażaków ratowników OSP do sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań ratowniczo-gaśniczych, w tym nabycie umiejętności do wykonywania podstawowych czynności w ramach zastępu, łącznie z użyciem sprzętu ochrony dróg oddechowych. Więcej »
Aktualności » 31 lipca 2015, godz. 12:01 » komentarzy: 0

W Warszawie dyskutowano o przyszłości raciborskiego krwiodawstwa

W Warszawie dyskutowano o przyszłości raciborskiego krwiodawstwa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Dzisiaj w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu została zorganizowana konferencja prasowa, podczas, której zrelacjonowano przebieg wczorajszego spotkania w sprawie przyszłości tej placówki. Delegacja z Raciborza gościła w resorcie zdrowia.

Więcej »
Strony Partnerskie » Ekologia » 31 lipca 2015, godz. 11:30 » komentarzy: 0

Rusza wakacyjna akcja społeczna #BrudnoTu

Rusza wakacyjna akcja społeczna #BrudnoTu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie? A może plaża, na której spędzasz urlop wymaga posprzątania? Zrób zdjęcie, opisz lokalizację i wyślij zgłoszenie do Fundacji BOŚ. Pozwoli to stworzyć wakacyjną mapę dzikich wysypisk w całym kraju i wesprzeć samorządy w walce o czyste środowisko. 

Więcej »
Aktualności » 31 lipca 2015, godz. 11:25 » UG Godów » komentarzy: 0

Gogołowscy emeryci i członkowie zespołu Adagio na wspólnym grillu

Gogołowscy emeryci i członkowie zespołu Adagio na wspólnym grillu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Godów:

Członkowie nowopowstałego Koła Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Gogołowej oraz równie "młodego" zespołu wokalnego Adagio spotkali się wczoraj na integracyjnym grillu w altanie sołeckiej. Była kawa, ciastka, pieczone kiełbaski, a przede wszystkim dobra zabawa. 

Więcej »
Aktualności » 31 lipca 2015, godz. 11:13 » Muzeum w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy: 0

Warsztaty archeologiczne w wodzisławskim Muzeum

Warsztaty archeologiczne w wodzisławskim Muzeum - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski: Wczoraj w wodzisławskim Muzeum odbyły się warsztaty archeologiczne "I Ty możesz zostać archeologiem". Najpierw dzieci i ich rodzice wysłuchali wykładu o pracy archeologa, po czym udali się na teren "wykopalisk", który pracownicy Muzeum przygotowali dla uczestników. Wszyscy, łącznie z rodzicami, dzielnie przerzucali piasek w poszukiwaniu cennych pozostałości przeszłości. Udało się znaleźć nawet czaszkę. Po zebraniu zabytków wszyscy zabrali się do wyklejania naczyń z znalezionej ceramiki. Zajęcia zakończyły się rozdaniem dyplomów "małego odkrywcy" oraz zrobieniem pamiątkowego zdjęcia. Więcej »
I spływ kajakowy mieszkańców i sympatyków Czyżowic - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 31 lipca 2015, godz. 10:19 » red. » komentarzy: 0

I spływ kajakowy mieszkańców i sympatyków Czyżowic

Gorzyce: WDK w Czyżowicach zaprasza do udziału w I spływie kajakowym mieszkańców i sympatyków Czyżowic  Oprócz atrakcyjnego przyrodniczo spływu Odrą, odbędzie się także wspólna zabawa przy ognisku. Wszelkie formy oryginalnego potraktowania spływu zostaną docenione i nagrodzone. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 32 45 13 228. Więcej »
Partnerzy portalu
Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
Partnerzy portalu
 • Dentica24
 • Ekologia
 • Oferta prezentacji w naszenieruchomosci.com
 • Nasze Rydułtowy
Komentarze
BMW i opel - pojazdy z powiatu wodzisławskiego zderzyły się w Rzuchowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
BMW i opel - pojazdy z powiatu wodzisławskiego zderzyły się w Rzuchowie 1
Wypadek w Połomi: poważnie ranny został 20-letni motocyklista. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR 10
Mieszkańcy Wodzisławia wreszcie się doczekali. Dzisiaj uroczyście otwarto Rodzinny Park Rozrywki 12
50-letni mężczyzna znęcał się nad swoimi rodzicami. Groził im pozbawieniem życia i spaleniem domu 2
Policja kilkukrotnie interweniowała podczas festiwalu reggae. 6 osób zostało zatrzymanych w związku z posiadaniem narkotyków 1
Oszuści grasują w Wodzisławiu, tym razem króluje metoda "na policjanta" 5
Otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki z "lotu ptaka" 2
Koniec raciborskiej mleczarni. Firma Zott Polska zamyka zakład produkcyjny w Raciborzu. Produkcja tradycyjnego polskiego twarogu zostaje zakończona 4
10 rocznica otwarcia przejścia granicznego w Skrbeńsku 1
Policjanci w Radlinie zlikwidowali balkonową plantację konopi 1
Mieczysław Kieca poparł apel RCKiK w Raciborzu 1
Komendant wodzisławskiej policji odwiedził wychowanków Domu Dziecka 1
Berlin wygrał. Marklowice zmienią nazwę Gminnego Centrum Rekreacji 8
Budowa Rodzinnego Parku Rozrywki na finiszu 6
Ogłoszono przetarg na przebudowę chodnika przy Galerii Karuzela 1
Dwóch mężczyzn znalazło skarb. Znalezisko sprzedali i... zaczęli żyć ponad stan 10
Po raz 13. w Lyskach zabrzmi Magia Rocka 2
Dziś mogą wystąpić silne burze z gradem! 1
Już w tą niedzielę odbędzie się huczne otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki 1
List do redakcji: Drzewa w Turzy Śląskiej przy ulicy Mszańskiej są w tragicznym stanie! 3
Kalendarz
«
Sierpień 2015
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
2
 • Letnie Kino Allegro już wkrótce w Wodzisławiu!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
3
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
4
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
5
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
6
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
7
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
8
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
9
 • Już niedługo kolejna niedziela na "Kręgu". Tym razem tematem przewodnim będą czeskie klimaty
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
10
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
11
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
12
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
13
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
14
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
15
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
16
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
17
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
18
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
19
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
20
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
21
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
22
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
23
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
24
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
25
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
 • Linkin Park zagra w Rybniku! Sprzedaż biletów ruszy 9 marca
26
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
27
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
28
 • I spływ kajakowy mieszkańców i sympatyków Czyżowic
 • V jubileuszowy zlot motocyklowy Hanysy 2015
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Eko-wakacje z radlińskim MOK-iem
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
29
 • V jubileuszowy zlot motocyklowy Hanysy 2015
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
30
 • V jubileuszowy zlot motocyklowy Hanysy 2015
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
31
 • Folkowe atrakcje w WDK Czyżowice!
 • Akcja "Lato w mieście" w WCK - na przekór nudzie!
Pogoda
Ankieta
Czy w Wodzisławiu odbywa się wystarczająco dużo imprez?
Nie, u nas nic się nie dzieje
Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej
Nawet za dużo, mam już dosyć hałasu i wrzasków młodzieży
Jestem zadowolony/a
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | Regulamin | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszwodzislaw.com wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij