Kultura i Edukacja21 września 201610:16
Wodzisławskie gimnazja ze zwiększoną dotacją

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
19 600 zł – o tę kwotę wojewoda śląski zwiększył dotację celową dla wodzisławskich placówek. Na co gimnazja nr 1, 2 i 4 przeznaczą dodatkowe środki?
- Środki przeznaczone są na realizację zadań wynikających z rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna plus" - tłumaczy Biuro Prezydenta Miasta.
Gimnazjom dodatkowe fundusze umożliwią wykonanie działań ułatwiających współdziałanie z podmiotami, których celem jest kształtowanie otwartości i budowanie pozytywnego klimatu szkoły oraz zakup wyposażenia niezbędnego do prowadzenia tych działań.














![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)














Komentarze (0)
Dodaj komentarz