Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja12 września 201710:46

Po raz dwunasty niepełnosprawni bawili się w rytmie bluesa

Po raz dwunasty niepełnosprawni bawili się w rytmie bluesa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

Tak jak w poprzednich latach, koncert odbył się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Olza”. Imprezę otworzył Starosta Wodzisławski Ireneusz Serwotka, życząc wszystkim dobrej zabawy. Organizatorem imprezy był Powiat Wodzisławski.

Gwiazdą XII edycji imprezy był Kajetan Drozd, który zagrał dla podopiecznych 29 ośrodków oraz osób niepełnosprawnych z Powiatu Wodzisławskiego i całego województwa śląskiego. Dodatkową atrakcją był pokaz tańca liniowego w wykonaniu Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

- Dla osób niepełnosprawnych impreza jest nie tylko świetną okazją do integracji, ale przede wszystkim, poprzez umożliwienie dostępu do powszechnych form zabawy i rozrywki, daje im możliwość prowadzenia normalnego życia. Koncert jest dla tych osób szansą na aktywne partycypowanie w życiu kulturalnym regionu i pozwala na bezpośredni kontakt z wybitnymi artystami z czołówki polskiej sceny bluesa – tłumaczą w starostwie i już teraz zapraszają na „szczęśliwą” trzynastą edycję imprezy w przyszłym roku.

Autor: Starostwo Powiatowe, (opr. mad), dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności24 grudnia 202520:57

Gotowość bez przerwy. Osiemnastomiesięczne dziecko wymagało pomocy. Interweniował śmigłowiec LPR

Gotowość bez przerwy. Osiemnastomiesięczne dziecko wymagało pomocy. Interweniował śmigłowiec LPR - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
Sport23 grudnia 202519:56

Mariusz Pawełek dyrektorem sportowym Unii Turza Śląska

Mariusz Pawełek dyrektorem sportowym Unii Turza Śląska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Unia Turza Śląska, fot. Karol Fieroch
Reklama
Aktualności23 grudnia 202511:41

Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM]

Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Dorota Piecha
Reklama
Reklama
Aktualności23 grudnia 202513:21

Pszów: Młodzi radni z mandatem

Pszów: Młodzi radni z mandatem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Aktualności23 grudnia 202511:24

Gmina Godów: W Wigilię i Sylwestra PSZOK będzie nieczynny

Gmina Godów: W Wigilię i Sylwestra PSZOK będzie nieczynny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Kultura i Edukacja24 grudnia 202514:32

Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO]

Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Grudzień w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim od lat nierozerwalnie związany jest z jasełkami. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych tradycji, każdego roku staje się okazją do wspólnego przeżywania atmosfery Bożego Narodzenia, refleksji nad jego przesłaniem oraz integracji całej społeczności szkolnej.

opr. red., źródło: ZST Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności23 grudnia 202513:27

Rydułtowski Panel Obywatelski. Mieszkańcy zdecydują o przyszłości terenów pokopalnianych

Rydułtowski Panel Obywatelski. Mieszkańcy zdecydują o przyszłości terenów pokopalnianych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. pexels.com/fauxels
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.