Szkoła w Lubomi świętowała 50-lecie! Nie zabrakło życzeń, wspomnień i dobrego humoru

W sobotnie popołudnie lubomska szkoła obchodziła nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, ale także jubileusz 50-lecia istnienia. Najpierw msza święta dziękczynna w kościele pw. św. Marii Magdaleny, później przemarsz z orkiestrą do budynku szkoły, gdzie zaczęła się druga część uroczystości. Było wystąpienie dyrektor szkoły Bogumiły Godoj, nie zabrakło życzeń, gratulacji i podziękowań ze strony władz. W trakcie obchodów święta 50-lecia lubomskiej szkoły wystąpił chór Lutnia, który niesamowicie wzbogacił całą oprawę uroczystości. Były występy uczniów i absolwentów szkoły oraz jej nauczycieli. W trakcie półgodzinnej prezentacji filmowej wspominano dzieje szkoły na przestrzeni lat. Na koniec wszyscy chętni mogli wziąć udział w zwiedzaniu szkoły i zabawie tanecznej.





















































































































































































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz