Wodzisław Śląski. Zielona Pracownia w ZS1 oficjalnie otwarta

25 października w Zespole Szkół nr 1 nastąpiło uroczyste otwarcie Zielonej Pracowni. Na uroczystości byli obecni: zastępca prezydenta miasta Izabela Kalinowska, przedstawiciel urzędu miasta Sylwia Elsner, była dyrektor szkoły Barbara Kowol oraz przedstawiciele rady rodziców.
Zanim otworzyły się drzwi do pracowni, pani prezydent dokonała przecięcia wstęgi. W środku do pracy przystąpili uczniowie, prezentując doświadczenia chemiczne, doświadczenia z mikroskopem, zadania z pudełkowym układem pierwiastków. Goście mogli sami wykonywać wszystkie zaprezentowane zadania. Nie można pominąć wyjątkowego tortu, który wykonany był specjalnie na tę okazję.
Ogromne podziękowania należą się Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za to, że szkoła otrzymała fundusze na realizację tego projektu.































![Piłkarska Wielka Sobota [WYNIKI i TABELE] Piłkarska Wielka Sobota [WYNIKI i TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17276409261727556408gre09760-.jpg)
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany