Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja11 kwietnia 201708:36

Paweł Długosz ponownie najlepszym elektronikiem w kraju

Paweł Długosz ponownie najlepszym elektronikiem w kraju - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Paweł Długosz ponownie stanął na najwyższym stopniu podium Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Euroelektra. 19 i 20 marca 2017 r. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej w Lublinie Paweł zmierzył się z szesnastoma najlepszymi uczniami techników elektronicznych z całej Polski, którzy zdołali przebrnąć przez dwa etapy zmagań konkursowych – szkolny i okręgowy. Uczeń ZST po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w tym gronie. 

Zajmując pierwsze miejsce w kraju, Paweł zapewnił sobie nie tylko celujące oceny z wszystkich przedmiotów zawodowych na tegorocznym świadectwie, ale zagwarantował sobie również możliwość wyboru dowolnej uczelni technicznej w kraju, gdyż jedną z nagród w turnieju był indeks wybranej szkoły wyższej.

Paweł Długosz jest niezwykle utalentowanym, wszechstronnie uzdolnionym młodym człowiekiem o wielu zainteresowaniach, który z powodzeniem łączy edukację z samorealizacją w kontekście zainteresowań wykraczających poza profil wybranego kierunku – na co dzień angażuje się w działania związane z funkcjonowaniem w ramach grupy muzycznej „WarRiot” oraz uczęszcza na zajęcia do szkoły muzycznej.

Kolejne zwycięstwo w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Euroelektra to ważne wydarzenie dla Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. - dotychczas żadnemu uczniowi ZST nie udało się wygrać tych prestiżowych zawodów dwa razy z rzędu.

Sukces ucznia Budowlanki był możliwy dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu nauczycieli przedmiotów zawodowych: Bronisławy Ruteckiej, Kornela Barteczki i Romana Magiery.

Autor: ZST, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.