Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport29 października 202316:26

Rydułtowski Klub KS Stein Academy zdobył aż 12 medali na Mistrzostwach Europy CBJJP w Luboniu

Rydułtowski Klub KS Stein Academy zdobył aż 12 medali na Mistrzostwach Europy CBJJP w Luboniu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

28 października w Luboniu obok Poznania odbyły się kolejne zawody IX European Championship CBJJP w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Jest to prestiżowa impreza sportów walk. Łącznie zadeklarowało udział prawie 700 zawodników w różnych kategoriach wiekowych jak i wagowych. Poziom zawodów, jak przystało na mistrzostwa Europy, był bardzo wysoki. W większości kategorii obłożenie było na poziomie 20 zawodników, co sprawia, że każdy zawodnik musiał stoczyć wiele walk, aby dość do finału.

Na zawodach tych nie zabrakło również rydułtowskiego klubu KS Stein Academy. Wystartowało aż 17 zawodników w ponad 20 kategoriach. Każdy stoczył mocne walki, jedni przegrali, ucząc się pokory oraz nabierając doświadczenia, inni wygrywali swoje pojedynki dochodząc do półfinałów jak i finałów, zdobywając medale.

Klub KS Stein Academy przywiózł aż 12 medali - jeden złoty, 5 srebrnych i 6 brązowych. Wystawił nie tylko dorosłych, ale i również dzieci w wieku 9-14 lat. Dzieci zmierzyły się na macie, gdzie liczyły się nie tylko punkty za zajęte pozycje, ale również miały możliwość wykonania technik kończących na które również musiały uważać. Dzieci pokazały wielkie serce do walki i pomimo widowni liczącej setki ludzi oraz presji tak wielkich zawodów wyszły na matę wygrywając swoje walk.

I tak medale zdobyli:
- Krystian Stein NoGi - Złoty medal
- Krystian Stein Gi - Srebrny medal
- Natalia Blanik - Srebrny medal
- Patryk Twardy - Srebrny medal
- Krzysztof Bizoń - Srebrny medal
- Bartosz Piechaczek - Srebrny medal
- Łukasz Wesoły - Brązowy medal
- Łukasz Rabas - Brązowy medal
- Przemysław Gajdowicz - Brązowy medal
- Liliana Lubszczyk - Brązowy medal
- Julia Kocur - Brązowy medal
- Kamil Kasparek - Brązowy medal

Wielkie Gratulacje dla wszystkich!

Autor: materiał nadesłany, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności25 października 202518:53

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Sport25 października 202518:47

Szkolne Zawody Pływackie w Wodzisławiu Śląskim już wkrótce

Szkolne Zawody Pływackie w Wodzisławiu Śląskim już wkrótce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Aktualności25 października 202522:15

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO]

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W sobotę, 25 października na boisku przy ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie B klasy podokręgu Racibórz, w którym miejscowa Stal podejmowała drużynę z Pszowa. Pogoda dopisała, a na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców, liczących na emocjonujące widowisko. Od pierwszego gwizdka było widać, że obie ekipy przyjechały po trzy punkty - mecz rozpoczął się w szybkim tempie, a akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą.

Oskar Tomeczek
Reklama
Aktualności27 października 202511:45

Uporządkowanie terenu przy ul. Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim. Stanowisko urzędu miasta

Uporządkowanie terenu przy ul. Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim. Stanowisko urzędu miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski/Natalia Maciejek
Sport26 października 202519:14

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

AKTUALIZACJA. Podczas weekendu nie brakowało sportowych emocji. Grały ligi piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności27 października 202511:11

Powiat: Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Powiat: Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności27 października 202513:33

Nowy eZUS to prosta nawigacja i wiele ułatwień

Nowy eZUS to prosta nawigacja i wiele ułatwień - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Aktualności27 października 202509:50

Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Wodzisławskiego za nami

Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Wodzisławskiego za nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności27 października 202512:37

Pieniądze publiczne dla NGO z Wodzisławia Śląskiego. Za nami spotkanie dla stowarzyszeń

Pieniądze publiczne dla NGO z Wodzisławia Śląskiego. Za nami spotkanie dla stowarzyszeń - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Stowarzyszenie Wodzisław 2.0
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.