Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport14 kwietnia 202419:50

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Weekend bogaty był w wiele sportowych emocji. Sprawdź, jak poradził sobie zespół, któremu kibicujesz.

Piłka nożna

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXV

Carina Gubin 2:3 Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław 3:0 Karkonosze Jelenia Góra
Unia Turza Śląska 0:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
LZS Starowice Dolne 4:1 Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój 0:0 Raków Częstochowa II
Odra Bytom Odrzański 1:1 Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski 0:0 Śląsk Wrocław II
Górnik Zabrze II 2:0 Górnik Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 MKS Kluczbork

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Rekord Bielsko-Biała 25 57 59:27 +32
2. Śląsk Wrocław II 25 55 59:26 +33
3. MKS Kluczbork 25 54 46:22 +24
4. Górnik Zabrze II 25 40 44:35 +9
5. Górnik Polkowice 25 36 38:40 -2
6. Ślęza Wrocław 25 35 51:44 +4
7. Lechia Zielona Góra 25 35 39:42 -3
8. LKS Goczałkowice Zdrój 25 34 35:28 +7
9. Pniówek Pawłowice 25 34 39:40 -1
10. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 25 33 34:32 +2
11. Karkonosze Jelenia Góra 25 32 32:38 -6
12. Odra Bytom Odrzański 25 27 30:35 -5
13. Unia Turza Śląska 25 27 35:44 -9
14. Gwarek Tarnowskie Góry 25 27 31:40 -9
15. Carina Gubin 25 27 33:45 -12
16. Warta Gorzów Wielkopolski 25 27 30:47 -17
17. Raków Częstochowa II 25 22 35:54 -19
18. LZS Starowice Dolne 25 17 27:55 -28

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXI

GKS Tychy II 3:1 Spójnia Landek
LKS 05 Tworków 2:3 LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała II 3:1 Polonia Łaziska Górne
Tempo Puńców 2:5 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2 Odra Wodzisław Śląski
Orzeł Łękawica 1:1 Gwarek Ornontowice
Kuźnia Ustroń -:- KS Decor Bełk - Wtorek, 16.04.2024, godz. 17.00
MKS Lędziny -:- ROW 1964 Rybnik - Środa, 17.04.2024, godz. 17.00

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 21 45 60:23 +37
2. Polonia Łaziska Górne 21 41 48:18 +30
3. Gwarek Ornontowice 21 37 40:14 +26
4. Odra Wodzisław Śląski 21 37 40:30 +10
5. Spójnia Landek 21 35 34:22 +12
6. GKS Tychy II 21 31 36:32 +4
7. Rekord Bielsko Biała II 21 31 35:38 -3
8. Tempo Puńców 21 30 38:44 -6
9. ROW 1946 Rybnik 20 30 39:46 -7
10. Orzeł Łękawica 21 30 36:25 +11
11. KS Decor Bełk 20 30 33:23 +10
12. Kuźnia Ustroń 19 25 37:33 +4
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 21 23 29:32 -3
14. LKS 05 Tworków 21 18 33:57 -24
15. LKS Czaniec 20 16 25:41 -16
16. MKS Lędziny 20 0 9:95 -86

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XX

Czarni Gorzyce 3:0 Zameczek Czernica
Unia Racibórz 1:1 Forteca Świerklany
Naprzód Czyżowice 1:0 LKS 1908 Nędza
Granica Ruptawa 2:2 Płomień Połomia
Dąb Gaszowice 0:5 GKS Jastrzębie II
Ruch Stanowice 3:2 Naprzód 32 Syrynia
LKS Krzyżanowice 0:2 Start Mszana
Silesia Lubomia 0:0 Górnik Radlin

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 20 42 43:20 +23
2. Naprzód 32 Syrynia 20 41 50:35 +15
3. Płomień Połomia 20 38 48:28 +20
4. Czarni Gorzyce 20 37 50:21 +29
5. LKS Krzyżanowice 19 34 52:31 +21
6. Ruch Stanowice 20 34 44:39 +5
7. Silesia Lubomia 20 30 26:20 +6
8. Górnik Radlin 20 30 29:26 +3
9. GKS Jastrzębie II 20 28 52:42 +10
10. Granica Ruptawa 20 26 38:38 0
11. LKS 1908 Nędza 20 25 34:33 +1
12. Naprzód Czyżowice 20 25 27:38 -11
13. Unia Racibórz 20 18 42:51 -9
14. Dąb Gaszowice 20 16 28:55 -27
15. Zameczek Czernica 19 13 22:58 -36
16. Start Mszana 20 6 15:65 -50

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XIX

KS Pietraszyn 2:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Studzienna 2:2 LKS Pawłów
Kolejarz Chałupki 4:1 Buk Rudy Wielkie
LKS 07 Markowice 4:0 KS 1905 Krzanowice
Unia Turza Śląska II 4:0 Odra Nieboczowy
Rozwój Bełsznica 2:0 LKS BraxTon Raszczyce
LKS Lyski 0:7 Przyszłość Rogów
LKS Zabełków 0:3 Start Pietrowice Wielkie

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 19 49 85:21 +64
2. Unia Turza Śląska II 19 43 57:22 +35
3. LKS Studzienna 20 40 52:24 +28
4. Kolejarz Chałupki 19 31 51:49 +2
5. LKS BraxTon Raszczyce 19 30 55:47 +8
6. LKS Start Pietrowice Wielkie 19 30 40:38 +2
7. Rozwój Bełsznica 19 29 37:33 +4
8. LKS 07 Markowice 19 27 33:33 0
9. LKS Pawłów 19 26 45:45 0
10. KS Pietraszyn 19 25 36:54 -18
11. KS 1905 Krzanowice 19 23 38:39 -1
12. Odra Nieboczowy 19 23 35:36 -1
13. Buk Rudy Wielkie 19 22 31:40 -9
14. LKS Zabełków 20 20 29:48 -19
15. Czarni Nowa Wieś 19 19 23:39 -16
16. LKS Lyski 19 2 17:96 -79

A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XIX

Naprzód Rydułtowy 0:0 Górnik Boguszowice
Jedność Jejkowice 1:3 Płomień Czuchów
Polonia Marklowice 2:1 Polonia Łaziska
Orzeł Jankowice 1:2 Płomień Ochojec
TKKF Zuch Orzepowice 1:3 Rymer Rybnik
Polonia Niewiadom 0:4 MKS 32 Radziejów
KS Baranowice-Żory 3:1 Borowik Szczejkowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Polonia Marklowice 18 46 15-1-2 49:16 +33
2. Naprzód Rydułtowy 18 44 14-2-2 44:17 +27
3. Wicher Wilchwy 17 35 10-5-2 41:21 +20
4. Górnik Boguszowice 18 33 10-3-5 53:24 +29
5. KS Baranowice-Żory 17 31 9-4-4 42:25 +17
6. Borowik Szczejkowice 17 28 8-4-5 47:37 +10
7. Jedność Jejkowice 18 27 8-3-7 44:40 +4
8. Płomień Ochojec 18 24 7-3-8 33:38 -5
9. Płomień Czuchów 18 20 5-5-8 35:42 -7
10. Rymer Rybnik 18 18 5-3-10 31:45 -14
11. Polonia Łaziska 18 17 4-5-9 42:54 -12
12. Orzeł Jankowice 18 16 5-1-12 35:51 -16
13. MKS 32 Radziejów 18 15 3-6-9 33:54 -21
14. TKKF Zuch Orzepowice 18 13 3-4-11 21:45 -24
15. Polonia Niewiadom 17 7 2-1-14 20:61 -41

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XX

Naprzód Borucin 7:1 Zgoda Zawada Książęca
Ocice Racibórz 2:0 LKS Gamów
Górnik Pszów 1:0 LKS Górki Śląskie
Naprzód 37 Krzyżkowice 2:1 LKS Grzegorzowice
LKS Wojnowice 4:0 LKS 05 Tworków II
Naprzód 46 Zawada 0:0 LKS Owsiszcze
Wypoczynek Buków 4:0 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Brzezie 4:2 Czarni Gorzyce II

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 20 42 57:39 +18
2. Górnik Pszów 20 41 53:40 +13
3. Naprzód Borucin 20 39 74:38 +36
4. LKS Wojnowice 20 37 52:34 +18
5. Naprzód 37 Krzyżkowice 20 36 34:24 +10
6. LKS Owsiszcze 20 34 41:28 +13
7. LKS 05 Tworków II 20 31 38:38 0
8. LKS Grzegorzowice 20 30 48:45 +3
9. KS Stal Kuźnia Raciborska 20 29 47:41 +6
10. Czarni Gorzyce II 20 25 60:40 +20
11. Ocice Racibórz 20 25 43:46 -3
12. LKS Górki Śląskie 20 25 33:47 -14
13. Naprzód 46 Zawada 20 23 29:38 -9
14. Wypoczynek Buków 20 21 31:59 -28
15. LKS Brzezie 20 19 35:66 -31
16. Zgoda Zawada Książęca 20 5 15:67 -52

B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XIX

KP Kamień 1:1 Gwiazda Skrzyszów
Pierwszy Chwałowice 2:0 Dąb Gaszowice II
KS Szczerbice 3:3 Iskra Rowień
TKKF Sokół Chwałęcice 5:1 KS 25 Kokoszyce
Dąb Dębieńsko 6:0 Unia Książenice
KS Gotartowice 0:2 MKS Czerwionka
TKKF Jedność Grabownia 3:2 KS 27 Gołkowice
Olza Godów 0:2 KS Poltent Inter Krostoszowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. TKKF Sokół Chwałęcice 19 50 89:20 +69
2. KS Szczerbice 19 48 80:21 +59
3. TKKF Jedność Grabownia 19 45 72:37 +35
4. KS 27 Gołkowice 19 35 48:29 +19
5. MKS Czerwionka 19 34 64:34 +30
6. Dąb Dębieńsko 19 34 61:43 +19
7. Pierwszy Chwałowice 19 33 43:57 -14
8. KS Poltent Inter Krostoszowice 19 32 45:45 0
9. KP Kamień 19 29 32:31 +1
10. Gwiazda Skrzyszów 19 20 26:53 -27
11. KS Gotartowice 19 19 41:54 -13
12. Olza Godów 19 18 43:66 -23
13. KS 25 Kokoszyce 19 13 26:64 -38
14. Iskra Rowień 19 9 31:62 -31
15. Unia Książenice 19 9 35:74 -39
16. Dąb Gaszowice II 19 9 31:77 -46

C klasa grupa I (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XIV

Naprzód Borucin II 0:7 Przyszłość Rogów II
Wicher Płonia 3:0 LKS Bojanów
Rozwój Bełsznica II 2:3 Ruch Bolesław
Silesia Lubomia II 4:0 Olszynka Olza

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 12 31 45:11 +34
2. LKS Cyprzanów 11 26 57:14 +43
3. Ruch Bolesław 11 25 32:14 +18
4. Silesia Lubomia II 11 22 34:16 +18
5. LKS Studzienna II 11 19 40:27 +13
6. Rozwój Bełsznica II 12 19 31:32 -1
7. Olszynka Olza 11 10 22:24 -2
8. Naprzód Borucin II 13 10 17:55 -38
9. Wicher Płonia 12 7 17:51 -34
10. LKS Bojanów 12 0 8:59 -51

C klasa grupa II (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XIII

Zameczek Czernica II 3:0 Naprzód 46 Zawada II - WO
Strzelec Rzuchów 2:1 LKS Ruda Kozielska
KS Kornowac 1:2 Płomień Kobyla
LKS Adamowice 3:1 LKS Pstrążna
LKS Dzimierz 3:0 LKS Górki Śląskie II - WO
LKS Zwonowice 6:0 Polonia Niewiadom II

Tabela: 

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 13 34 73:17 +56
2. LKS Ruda Kozielska 13 29 54:27 +27
3. LKS Dzimierz 13 29 33:17 +16
4. LKS Adamowice 13 27 31:22 +9
5. Płomień Kobyla 13 25 42:26 +16
6. KS Kornowac 13 24 42:22 +20
7. Zameczek Czernica II 13 16 30:35 -5
8. LKS Pstrążna 13 12 33:41 -8
9. Polonia Niewiadom II 13 9 22:66 -44
10. Strzelec Rzuchów 13 3 29:67 -38
11. Naprzód 46 Zawada II 13 9 25:45 -20
12. LKS Górki Śląskie II 13 9 21:50 -29

C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XIII

KP Kamień II 0:1 KS Baranowice-Żory II
KS Świerklany 1:0 Górnik Radlin II
Żar Szeroka 0:6 LKS Skrbeńsko
Płomień Ochojec II 1:5 KS Wielopole
Rapid Wodzisław Śląski 5:1 Poltent Inter Krostoszowice II
Zryw Bzie 13:1 Polaris Żory

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. KS Świerklany 13 36 59:15 +44
2. KS Baranowice-Żory II 13 34 43:15 +28
3. Zryw Bzie 13 31 57:16 +41
4. LKS Skrbeńsko 13 30 58:26 +32
5. KS Wielopole 13 24 37:24 +13
6. Górnik Radlin II 13 18 39:32 +7
7. KP Kamień II 13 16 27:27 0
8. Płomień Ochojec II 13 14 30:40 -10
9. Żar Szeroka 13 10 27:42 -15
10. Rapid Wodzisław Śląski 13 10 35:82 -47
11. Poltent Inter Krostoszowice II 13 7 24:51 -27
12. Polaris Żory 13 0 10:76 -66

 

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności19 czerwca 202409:08

Ostrzeżenie METEO dla woj. śląskiego i powiatu wodzisławskiego

Ostrzeżenie METEO dla woj. śląskiego i powiatu wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności19 czerwca 202423:18

To był armagedon! Żywioł pokazał swą niszczycielską moc [FOTO i WIDEO]

To był armagedon! Żywioł pokazał swą niszczycielską moc [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przez region (powiaty wodzisławski, rybnicki i raciborski) dwukrotnie przeszła nawałnica. Łącznie, na godzinę 23.00 odnotowało ponad 300 interwencji!

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności18 czerwca 202413:56

Bezpieczne wakacje 2024

Bezpieczne wakacje 2024 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Sport20 czerwca 202400:21

Dwaj koszykarze z Wodzisławia Śląskiego z powołaniem do kadry

Dwaj koszykarze z Wodzisławia Śląskiego z powołaniem do kadry - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. MKS Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.