Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport19 maja 202422:06

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Wiele sportowych emocji czekało na kibiców piłki nożnej. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXXI

LZS Starowice Dolne 1:4 Unia Turza Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój 3:1 Ślęza Wrocław
Carina Gubin 2:0 Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski 2:2 Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze II 2:1 Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice 2:0 Lechia Zielona Góra
Śląsk Wrocław II 3:0 Raków Częstochowa II
Pniówek Pawłowice 2:1 MKS Kluczbork

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Rekord Bielsko-Biała 31 66 74:36 +38
2. Śląsk Wrocław II 31 64 67:30 +37
3. MKS Kluczbork 31 59 52:33 +19
4. Górnik Polkowice 31 50 49:43 +6
5. Górnik Zabrze II 31 46 51:47 +4
6. Pniówek Pawłowice 31 46 51:48 +3
7. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 45 47:39 +8
8. LKS Goczałkowice Zdrój 31 43 45:35 +10
9. Karkonosze Jelenia Góra 31 41 38:43 -5
10. Ślęza Wrocław 31 41 59:57 +2
11. Lechia Zielona Góra 31 40 44:51 -7
12. Carina Gubin 31 38 43:51 -8
13. Unia Turza Śląska 31 35 47:55 -8
14. Warta Gorzów Wielkopolski 31 34 38:55 -17
15. Odra Bytom Odrzański 31 32 34:41 -7
16. Gwarek Tarnowskie Góry 31 30 39:51 -12
17. Raków Częstochowa II 31 29 42:64 -22
18. LZS Starowice Dolne 31 20 33:74 -41

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXVII

ROW 1964 Rybnik 1:3 Polonia Łaziska Górne
Rekord Bielsko-Biała II 1:0 LKS 05 Tworków
Tempo Puńców 1:1 GKS Tychy II
MKS Lędziny 1:5 Kuźnia Ustroń
MRKS Czechowice-Dziedzice 0:2 KS Decor Bełk
Odra Wodzisław Śląski 3:1 LKS Czaniec
Orzeł Łękawica 0:4 Spójnia Landek
Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1 Gwarek Ornontowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 27 60 86:31 +55
2. Polonia Łaziska Górne 27 54 61:25 +36
3. Spójnia Landek 27 47 47:31 +16
4. Rekord Bielsko-Biała II 27 46 48:43 +5
5. KS Decor Bełk 27 45 52:34 +18
6. Odra Wodzisław Śląski 27 45 53:43 +10
7. Gwarek Ornontowice 27 43 53:28 +25
8. GKS Tychy II 27 41 51:39 +12
9. Kuźnia Ustroń 26 40 56:42 +14
10. ROW 1964 Rybnik 27 38 53:60 -7
11. Orzeł Łękawica 27 37 42:38 +4
12. Tempo Puńców 27 37 48:59 -11
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 27 35 39:40 -1
14. LKS 05 Tworków 27 18 34:78 -44
15. LKS Czaniec 26 16 30:55 -25
16. MKS Lędziny 27 3 13:120 -107

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXV

GKS Jastrzębie II 10:0 Silesia Lubomia
Płomień Połomia 2:2 Naprzód 32 Syrynia
LKS 1908 Nędza 3:3 Start Mszana
Forteca Świerklany 6:2 Ruch Stanowice
Zameczek Czernica 2:0 Górnik Radlin
Czarni Gorzyce 2:1 Dąb Gaszowice
Unia Racibórz 4:0 Granica Ruptawa
Naprzód Czyżowice 3:6 LKS Krzyżanowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 25 55 63:23 +40
2. Naprzód 32 Syrynia 25 48 61:43 +18
3. Czarni Gorzyce 25 47 62:28 +34
4. Płomień Połomia 25 47 55:33 +22
5. GKS Jastrzębie II 26 44 88:48 +40
6. LKS Krzyżanowice 24 43 65:43 +22
7. Ruch Stanowice 25 40 57:54 +3
8. Silesia Lubomia 25 37 37:37 0
9. LKS 1908 Nędza 25 33 47:43 +4
10. Górnik Radlin 25 31 30:38 -8
11. Granica Ruptawa 25 30 45:50 -5
12. Naprzód Czyżowice 25 30 36:50 -14
13. Unia Racibórz 25 28 58:56 +2
14. Dąb Gaszowice 25 20 34:70 -36
15. Zameczek Czernica 25 16 26:86 -60
16. Start Mszana 25 7 20:82 -62

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXV

LKS 07 Markowice 2:1 Kolejarz Chałupki
Unia Turza Śląska II 6:0 LKS Studzienna
Rozwój Bełsznica 2:2 KS Pietraszyn
LKS Lyski 4:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Pawłów 2:0 LKS Zabełków
Przyszłość Rogów 7:0 Buk Rudy Wielkie
LKS BraxTon Raszczyce 0:3 KS 1905 Krzanowice - WO - gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Odra Nieboczowy 1:0 Start Pietrowice Wielkie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 25 67 116:24 +92
2. Unia Turza Śląska II 25 59 88:26 +62
3. LKS Studzienna 26 47 60:38 +22
4. LKS Pawłów 25 41 65:56 +9
5. Rozwój Bełsznica 25 40 51:46 +5
6. Kolejarz Chałupki 25 39 60:58 +2
7. Start Pietrowice Wielkie 25 38 48:49 -1
8. Odra Nieboczowy 25 36 59:43 +16
9. LKS BraxTon Raszczyce 25 34 72:64 +8
10. KS 1905 Krzanowice 25 33 56:46 +10
11. LKS 07 Markowice 25 33 40:43 -3
12. Buk Rudy Wielkie 25 31 39:53 -14
13. KS Pietraszyn 25 27 41:71 -30
14. Czarni Nowa Wieś 25 25 28:55 -27
15. LKS Zabełków 26 21 30:82 -52
16. LKS Lyski 25 5 23:122 -99

A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XXV

Orzeł Jankowice 1:4 Polonia Marklowice
TKKF Zuch Orzepowice 3:3 Jedność Jejkowice
Polonia Niewiadom 0:3 Naprzód Rydułtowy
KS Baranowice-Żory 2:1 Płomień Czuchów
Wicher Wilchwy 1:1 Polonia Łaziska
MKS 32 Radziejów 1:4 Płomień Ochojec
Rymer Rybnik 2:2 Borowik Szczejkowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Polonia Marklowice 24 64 71:17 +54
2. Naprzód Rydułtowy 24 57 60:22 +38
3. Wicher Wilchwy 23 46 53:28 +25
4. KS Baranowice-Żory 23 44 53:30 +23
5. Górnik Boguszowice 23 36 58:37 +21
6. Borowik Szczejkowice 23 36 58:47 +11
7. Jedność Jejkowice 24 34 54:56 -2
8. Płomień Ochojec 23 30 44:46 -2
9. Płomień Czuchów 23 24 41:55 -14
10. MKS 32 Radziejów 23 24 44:63 -19
11. TKKF Zuch Orzepowice 24 23 33:56 -23
12. Polonia Łaziska 23 21 49:65 -16
13. Orzeł Jankowice 24 20 44:67 -23
14. Rymer Rybnik 23 19 35:61 -26
15. Polonia Niewiadom 23 16 29:76 -47

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXV

LKS 05 Tworków II 1:2 LKS Owsiszcze
LKS Grzegorzowice 6:1 KS Stal Kuźnia Raciborska
Górnik Pszów 3:0 Czarni Gorzyce II
LKS GamóW 7:0 Wypoczynek Buków
Zgoda Zawada Książęca 3:3 Naprzód 46 Zawada
Naprzód Borucin 10:3 LKS Wojnowice
Ocice Racibórz 3:1 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Górki Śląskie 1:2 LKS Brzezie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 25 55 77:43 +34
2. Naprzód Borucin 25 52 100:46 +54
3. LKS Owsiszcze 25 44 51:35 +16
4. Górnik Pszów 25 44 58:49 +9
5. Naprzód 37 Krzyżkowice 25 43 39:32 +7
6. LKS Wojnowice 25 40 61:59 +2
7. LKS Grzegorzowice 25 39 63:55 +8
8. KS Stal Kuźnia Raciborska 25 35 54:53 +1
9. Czarni Gorzyce II 25 34 69:45 +24
10. LKS 05 Tworków II 25 34 41:47 -6
11. Ocice Racibórz 25 32 55:55 0
12. Naprzód 46 Zawada 25 30 39:46 -7
13. Wypoczynek Buków 25 30 40:72 -32
14. LKS Górki Śląskie 25 28 37:59 -22
15. LKS Brzezie 25 23 39:79 -40
16. Zgoda Zawada Książęca 25 15 26:74 -48

B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XXV

TKKF Sokół Chwałęcice 1:0 KS Szczerbice
Dąb Dębieńsko 2:1 Pierwszy Chwałowice
KS Gotartowice 0:3 KP Kamień - WO - gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
TKKF Jedność Grabownia 3:0 Gwiazda Skrzyszów
Olza Godów 3:4 Dąb Gaszowice II
KS 27 Gołkowice 1:2 Iskra Rowień
MKS Czerwionka 4:2 KS 25 Kokoszyce
Unia Książenice 1:10 KS Poltent Inter Krostoszowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. TKKF Sokół Chwałęcice 25 65 105:23 +82
2. KS Szczerbice 25 61 100:25 +75
3. TKKF Jedność Grabownia 25 60 91:45 +46
4. MKS Czerwionka 25 50 89:42 +47
5. KS 27 Gołkowice 25 46 66:39 +27
6. Dąb Dębieńsko 25 46 73:52 +21
7. KS Poltent Inter Krostoszowice 25 43 67:53 +14
8. KP Kamień 25 38 46:51 -5
9. Pierwszy Chwałowice 25 36 49:74 -25
10. Gwiazda Skrzyszów 25 26 39:66 -27
11. Olza Godów 25 24 60:84 -24
12. KS Gotartowice 25 23 52:77 -25
13. Iskra Rowień 25 18 42:73 -31
14. KS 25 Kokoszyce 25 16 34:80 -46
15. Dąb Gaszowice II 25 15 40:98 -58
16. Unia Książenice 25 10 45:116 -71

C klasa grupa I (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XIX

LKS Cyprzanów 4:1 Ruch Bolesław
LKS Bojanów 1:8 LKS Studzienna II
Przyszłość Rogów II 6:1 Olszynka Olza
Wicher Płonia 1:3 Rozwój Bełsznica II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 15 40 60:12 +48
2. LKS Cyprzanów 15 38 70:16 +54
3. Silesia Lubomia II 15 31 48:24 +24
4. Ruch Bolesław 15 31 41:22 +19
5. Rozwój Bełsznica II 17 28 45:43 +2
6. LKS Studzienna II 16 26 55:38 +17
7. Olszynka Olza 16 14 34:40 -6
8. Naprzód Borucin II 16 10 23:66 -43
9. Wicher Płonia 16 10 22:67 -45
10. LKS Bojanów 15 0 11:81 -70

C klasa grupa II (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XIX

LKS Adamowice 2:5 Płomień Kobyla
LKS Dzimierz 4:0 Strzelec Rzuchów
LKS Zwonowice 7:0 Zameczek Czernica II
LKS Pstrążna 4:6 LKS Ruda Kozielska
KS Kornowac 9:1 Polonia Niewiadom II
LKS Górki Śląskie II -:- Naprzód 46 Zawada II - obustronny walkower

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 19 50 103:21 +82
2. Płomień Kobyla 19 41 67:31 +36
3. LKS Dzimierz 19 41 59:30 +29
4. KS Kornowac 19 38 67:29 +38
5. LKS Adamowice 19 38 51:34 +17
6. LKS Ruda Kozielska 19 35 70:48 +22
7. Zameczek Czernica II 19 22 43:63 -20
8. LKS Pstrążna 19 18 57:78 -21
9. Polonia Niewiadom II 19 16 34:90 -56
10. Strzelec Rzuchów 19 10 35:83 -48
11. Naprzód 46 Zawada II 19 9 25:60 -35
12. LKS Górki Śląskie II 19 9 21:65 -44

C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XVIII

LKS Skrbeńsko 1:2 KS Wielopole
Poltent Inter Krostoszowice II 0:5 KS Świerklany
KS Baranowice-Żory II 1:5 Zryw Bzie
KP Kamień II 3:3 Rapid Wodzisław Śląski
Płomień Ochojec II 2:1 Górnik Radlin II
Polaris Żory 2:2 Żar Szeroka

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. KS Świerklany 18 46 83:26 +57
2. Zryw Bzie 18 44 76:22 +54
3. KS Baranowice-Żory II 18 41 56:26 +30
4. LKS Skrbeńsko 18 36 65:31 +34
5. KS Wielopole 18 36 58:31 +27
6. KP Kamień II 18 26 45:40 +5
7. Górnik Radlin II 18 21 50:48 +2
8. Płomień Ochojec II 18 20 41:51 -10
9. Żar Szeroka 18 20 41:53 -12
10. Rapid Wodzisław Śląski 18 12 41:112 -71
11. Poltent Inter Krostoszowice II 18 10 38:68 -30
12. Polaris Żory 18 1 22:108 -86

 

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 czerwca 202410:29

18-letni motocyklista poszkodowany w zdarzeniu w Syryni

18-letni motocyklista poszkodowany w zdarzeniu w Syryni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Aktualności13 czerwca 202408:26

Zostań rodziną zastępczą w powiecie wodzisławskim

Zostań rodziną zastępczą w powiecie wodzisławskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl, fot. unsplash.com
Aktualności13 czerwca 202422:27

Nowi konsultanci wojewódzcy

Nowi konsultanci wojewódzcy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport13 czerwca 202412:49

Największe święto radości i przyjaźni w powiecie wodzisławskim za nami [FOTO]

Największe święto radości i przyjaźni w powiecie wodzisławskim za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

11 czerwca na stadionie obok Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim odbyła się po raz dwudziesty Powiatowa Olimpiada dla Osób z Niepełnosprawnościami, która od tego roku nosi imię Tadeusza Skatuły. Jubileuszowa edycja wydarzenia obfitowała w wiele atrakcji. Przede wszystkim jednak po raz kolejny uczestnicy wydarzenia udowodnili, że dobra zabawa, współpraca i przyjaźń mogą być ważniejsze niż rywalizacja o lepszy wynik.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności13 czerwca 202408:36

Wsparcie Inicjatyw Poradniczych. Trwa nabór do konkursu dotacyjnego

Wsparcie Inicjatyw Poradniczych. Trwa nabór do konkursu dotacyjnego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 czerwca 202410:45

Oddaj krew na Wilchwach. Akcja już w niedzielę

Oddaj krew na Wilchwach. Akcja już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu/D. Matioszek
Aktualności14 czerwca 202412:16

Nowoczesny sprzęt trafił na służbę do strażaków

Nowoczesny sprzęt trafił na służbę do strażaków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Kultura i Edukacja14 czerwca 202418:17

Dźwięki Mody. Niezwykły pokaz za nami [FOTO]

Dźwięki Mody. Niezwykły pokaz za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. PSM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.