Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport9 czerwca 202419:05

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Wyniki i tabele po sportowym weekendzie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz. 

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXIV

Lechia Zielona Góra 1:0 Raków Częstochowa II
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:3 Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra 2:5 Śląsk Wrocław II
Rekord Bielsko-Biała 2:1 Górnik Polkowice
Carina Gubin 3:1 Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław 1:0 Górnik Zabrze II
Unia Turza Śląska 2:0 Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Starowice Dolne 1:3 Odra Bytom Odrzański
MKS Kluczbork 2:2 LKS Goczałkowice Zdrój

Tabela końcowa sezonu 2023/2024:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Rekord Bielsko-Biała 34 77 85:37 +48
2. Śląsk Wrocław II 34 73 77:32 +45
3. MKS Kluczbork 34 60 55:38 +17
4. Górnik Polkowice 34 56 56:49 +7
5. Pniówek Pawłowice 34 55 59:51 +8
6. LKS Goczałkowice Zdrój 34 47 50:38 +12
7. Górnik Zabrze II 34 47 54:54 0
8. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 45 51:49 +2
9. Ślęza Wrocław 34 44 60:63 -3
10. Lechia Zielona Góra 34 43 47:57 -10
11. Carina Gubin 34 42 48:55 -7
12. Karkonosze Jelenia Góra 34 41 41:53 -12
13. Odra Bytom Odrzański 34 41 39:42 -3
14. Unia Turza Śląska 34 41 50:56 -6
15. Warta Gorzów Wielkopolski 34 39 42:58 -16
16. Gwarek Tarnowskie Góry 34 33 44:58 -14
17. Raków Częstochowa II 34 32 43:66 -23
18. LZS Starowice Dolne 34 23 36:81 -45

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXX

LKS Czaniec 5:1 Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
KS Decor Bełk 3:1 ROW 1964 Rybnik
Kuźnia Ustroń 0:2 Odra Wodzisław Śląski
GKS Tychy II 0:0 Orzeł Łękawica
LKS 05 Tworków 2:3 MRKS Czechowice-Dziedzice
Rekord Bielsko-Biała II 8:0 MKS Lędziny
Gwarek Ornontowice 3:2 Tempo Puńców

Tabela końcowa sezonu 2023/2024:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 30 63 91:37 +54
2. Spójnia Landek 30 56 54:33 +21
3. Polonia Łaziska Górne 30 54 64:35 +29
4. Rekord Bielsko-Biała II 30 53 59:45 +14
5. KS Decor Bełk 30 52 62:39 +23
6. Gwarek Ornontowice 30 50 59:31 +28
7. Odra Wodzisław Śląski 30 49 59:49 +10
8. GKS Tychy II 30 48 60:41 +19
9. Kuźnia Ustroń 30 47 60:46 +14
10. ROW 1964 Rybnik 30 41 58:67 -9
11. Tempo Puńców 30 40 54:64 -10
12. Orzeł Łękawica 30 39 43:42 +1
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 30 38 44:47 -3
14. LKS Czaniec 30 22 41:64 -23
15. LKS 05 Tworków 30 21 37:84 -47
16. MKS Lędziny 30 3 13:134 -121

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXVIII

Dąb Gaszowice 2:2 Granica Ruptawa
Start Mszana 1:6 Czarni Gorzyce
Naprzód 32 Syrynia 3:2 Zameczek Czernica
Silesia Lubomia 0:3 Forteca Świerklany
GKS Jastrzębie II 2:3 LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice 4:2 Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice 1:3 Górnik Radlin
Unia Racibórz 4:1 Ruch Stanowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 28 64 73:23 +50
2. Czarni Gorzyce 28 56 75:31 +44
3. LKS Krzyżanowice 28 55 83:49 +34
4. Naprzód 32 Syrynia 28 51 65:51 +14
5. Płomień Połomia 28 50 60:41 +19
6. GKS Jastrzębie II 29 47 96:55 +41
7. Ruch Stanowice 29 46 70:62 +8
8. LKS 1908 Nędza 28 40 55:46 +9
9. Silesia Lubomia 28 38 38:43 -5
10. Naprzód Czyżowice 28 36 43:56 -13
11. Górnik Radlin 28 35 35:45 -10
12. Unia Racibórz 28 32 63:60 +3
13. Granica Ruptawa 29 31 51:68 -17
14. Dąb Gaszowice 28 24 40:76 -36
15. Zameczek Czernica 29 19 36:99 -63
16. Start Mszana 28 7 22:100 -78

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXIX

Rozwój Bełsznica 1:8 Unia Turza Śląska II
LKS Lyski 1:2 LKS 07 Markowice
LKS Zabełków 1:6 Kolejarz Chałupki
Przyszłość Rogów 6:0 LKS Studzienna
LKS BraxTon Raszczyce 2:0 KS Pietraszyn
Odra Nieboczowy 8:1 Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice 7:3 LKS Pawłów
Buk Rudy Wielkie 2:1 Start Pietrowice Wielkie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 29 79 133:26 +107
2. Unia Turza Śląska II 29 71 106:29 +77
3. LKS Studzienna 29 53 70:46 +24
4. Rozwój Bełsznica 29 46 60:58 +2
5. Kolejarz Chałupki 29 45 77:67 +10
6. Buk Rudy Wielkie 29 43 47:57 -10
7. Odra Nieboczowy 29 42 79:55 +24
8. KS 1905 Krzanowice 29 42 71:56 +15
9. LKS Pawłów 29 42 74:75 -1
10. LKS BraxTon Raszczyce 29 41 78:66 +12
11. Start Pietrowice Wielkie 29 41 54:55 -1
12. LKS 07 Markowice 29 36 43:57 -14
13. KS Pietraszyn 29 33 47:79 -32
14. Czarni Nowa Wieś 29 28 34:69 -35
15. LKS Zabełków 29 21 32:96 -64
16. LKS Lyski 29 5 28:142 -114

A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki kolejki XXIX

Polonia Niewiadom 2:2 TKKF Zuch Orzepowice
KS Baranowice-Żory 2:3 Polonia Marklowice
Wicher Wilchwy 0:2 Jedność Jejkowice
MKS 32 Radziejów 0:3 Naprzód Rydułtowy
Rymer Rybnik 0:8 Górnik Boguszowice
Płomień Ochojec 11:3 Płomień Czuchów
Polonia Łaziska 0:4 Borowik Szczejkowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Polonia Marklowice 27 73 82:22 +60
2. Naprzód Rydułtowy 27 63 66:25 +41
3. Wicher Wilchwy 27 50 60:35 +25
4. KS Baranowice-Żory 27 50 64:41 +23
5. Borowik Szczejkowice 27 48 75:52 +23
6. Górnik Boguszowice 27 45 80:46 +34
7. Jedność Jejkowice 27 40 59:61 -2
8. Płomień Ochojec 27 39 66:57 +9
9. MKS 32 Radziejów 27 27 53:78 -25
10. Orzeł Jankowice 27 26 55:76 -21
11. Płomień Czuchów 27 26 49:76 -27
12. Polonia Łaziska 27 24 58:78 -20
13. TKKF Zuch Orzepowice 28 24 41:72 -31
14. Rymer Rybnik 27 23 44:82 -38
15. Polonia Niewiadom 27 17 36:87 -51

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki kolejki XXIX

Górnik Pszów 1:4 LKS Grzegorzowice
LKS 05 Tworków II 0:3 LKS Gamów
Zgoda Zawada Książęca 0:3 LKS Owsiszcze
Naprzód Borucin 8:2 KS Stal Kuźnia Raciborska
Ocice Racibórz 10:1 Czarni Gorzyce II
LKS Górki Śląskie 1:4 Wypoczynek Buków
Naprzód 37 Krzyżkowice 1:5 Naprzód 46 Zawada
LKS Wojnowice 8:3 LKS Brzezie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 29 67 91:46 +45
2. Naprzód Borucin 29 62 123:53 +70
3. Naprzód 37 Krzyżkowice 29 52 51:39 +12
4. LKS Owsiszcze 29 51 61:39 +22
5. LKS Wojnowice 29 49 74:67 +7
6. Górnik Pszów 29 47 65:64 +1
7. LKS Grzegorzowice 29 43 72:64 +8
8. LKS 05 Tworków II 29 40 52:58 -6
9. Ocice Racibórz 29 39 73:61 +12
10. KS Stal Kuźnia Raciborska 29 38 63:71 -8
11. Czarni Gorzyce II 29 36 73:60 +13
12. Naprzód 46 Zawada 29 36 53:60 -7
13. Wypoczynek Buków 29 34 51:84 -33
14. LKS Brzezie 29 29 49:97 -48
15. LKS Górki Śląskie 29 28 39:75 -36
16. Zgoda Zawada Książęca 29 19 32:84 -52

B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki kolejki XXIX

KS Gotartowice 1:1 Dąb Dębieńsko
TKKF Jedność Grabownia 1:2 TKKF Sokół Chwałęcice
Olza Godów 0:4 KS Szczerbice
KS 27 Gołkowice 3:1 Pierwszy Chwałowice
MKS Czerwionka 2:0 KP Kamień
Unia Książenice 4:4 Gwiazda Skrzyszów
KS 25 Kokoszyce 2:2 Dąb Gaszowice II
Iskra Rowień 0:2 KS Poltent Inter Krostoszowice

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. TKKF Sokół Chwałęcice 29 77 126:28 +98
2. KS Szczerbice 29 73 116:26 +90
3. TKKF Jedność Grabownia 29 66 99:52 +47
4. MKS Czerwionka 29 57 99:47 +52
5. KS 27 Gołkowice 29 52 73:45 +28
6. KS Poltent Inter Krostoszowice 29 52 79:60 +19
7. Dąb Dębieńsko 29 47 78:69 +9
8. KP Kamień 29 44 52:57 -5
9. Pierwszy Chwałowice 29 42 62:83 -21
10. Gwiazda Skrzyszów 29 36 55:74 -19
11. Iskra Rowień 29 24 52:81 -29
12. KS Gotartowice 29 24 55:100 -45
13. Olza Godów 29 24 64:99 -35
14. KS 25 Kokoszyce 29 20 41:90 -49
15. Dąb Gaszowice II 29 20 50:108 -58
16. Unia Książenice 29 11 52:134 -82

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XXII

LKS Studzienna II 6:0 Wicher Płonia
Ruch Bolesław 4:0 Naprzód Borucin II - spotkanie zakończone po I połowie, goście zrezygnowali z dalszej gry
LKS Cyprzanów 2:2 Przyszłość Rogów II
Silesia Lubomia II 3:0 LKS Bojanów - WO - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Tabela końcowa sezonu 2023/2024:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 18 47 69:15 +54
2. LKS Cyprzanów 18 42 84:19 +65
3. Silesia Lubomia II 18 40 55:25 +30
4. Ruch Bolesław 18 37 59:28 +31
5. LKS Studzienna II 18 29 61:39 +22
6. Rozwój Bełsznica II 18 28 46:46 0
7. Olszynka Olza 18 20 42:41 +1
8. Wicher Płonia 18 10 23:78 -55
9. Naprzód Borucin II 18 10 23:73 -50
10. LKS Bojanów 18 0 11:109 -98

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XXII

Naprzód 46 Zawada II 0:3 LKS Ruda Kozielska - WO
KS Kornowac 5:3 Zameczek Czernica II
Strzelec Rzuchów 3:2 LKS Pstrążna
Płomień Kobyla 3:0 LKS Górki Śląskie II - WO
LKS Adamowice 0:0 LKS Zwonowice
Polonia Niewiadom II 2:7 LKS Dzimierz

Tabela końcowa sezonu 2023/2024:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 22 57 111:23 +88
2. LKS Dzimierz 22 50 74:34 +40
3. KS Kornowac 22 47 82:34 +48
4. Płomień Kobyla 22 44 72:39 +33
5. LKS Adamowice 22 42 54:39 +15
6. LKS Ruda Kozielska 22 41 78:56 +22
7. Zameczek Czernica II 22 26 52:71 -19
8. LKS Pstrążna 22 22 65:84 -19
9. Polonia Niewiadom II 22 16 38:102 -64
10. Strzelec Rzuchów 22 16 42:89 -47
11. Naprzód 46 Zawada II 22 9 25:69 -44
12. LKS Górki Śląskie II 22 9 21:74 -53

C klasa
Wyniki kolejki XXI

Rapid Wodzisław Śląski 3:2 Płomień Ochojec II
Zryw Bzie 3:1 Żar Szeroka
Poltent Inter Krostoszowice II 1:4 Górnik Radlin II
KS Wielopole 3:1 KP Kamień II
LKS Skrbeńsko 2:1 KS Baranowice-Żory II
KS Świerklany 14:1 Polaris Żory

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Zryw Bzie 21 53 87:24 +63
2. KS Świerklany 21 52 99:29 +70
3. KS Baranowice-Żory II 21 47 65:31 +34
4. LKS Skrbeńsko 21 45 77:33 +44
5. KS Wielopole 21 39 63:37 +26
6. KP Kamień II 21 29 49:46 +3
7. Górnik Radlin II 21 27 59:57 +2
8. Żar Szeroka 21 24 54:62 -8
9. Płomień Ochojec II 21 24 49:58 -9
10. Rapid Wodzisław Śląski 21 15 50:127 -77
11. Poltent Inter Krostoszowice II 21 10 41:80 -39
12. Polaris Żory 21 1 25:134 -109

Tabele III i IV ligi oraz C klasy grupy I i II Podokręgu Racibórz uwzględniają mecze bezpośrednie pomiędzy poszczególnymi zespołami.

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności19 czerwca 202409:08

Ostrzeżenie METEO dla woj. śląskiego i powiatu wodzisławskiego

Ostrzeżenie METEO dla woj. śląskiego i powiatu wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności19 czerwca 202423:18

To był armagedon! Żywioł pokazał swą niszczycielską moc [FOTO i WIDEO]

To był armagedon! Żywioł pokazał swą niszczycielską moc [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przez region (powiaty wodzisławski, rybnicki i raciborski) dwukrotnie przeszła nawałnica. Łącznie, na godzinę 23.00 odnotowało ponad 300 interwencji!

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności18 czerwca 202413:56

Bezpieczne wakacje 2024

Bezpieczne wakacje 2024 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Sport20 czerwca 202400:21

Dwaj koszykarze z Wodzisławia Śląskiego z powołaniem do kadry

Dwaj koszykarze z Wodzisławia Śląskiego z powołaniem do kadry - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. MKS Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.