Mistrzostwa Polski w ju-jitsu. Spory sukces Akademii Top Team

W miniony weekend, 08/09.06., w Katowicach odbywały się Mistrzostwa Polski w ju-jitsu sportowym. Spory sukces w imprezie odnieśli zawodnicy wodzisławskiej Akademii Top Team.
Na macie zameldowało się dwudziestu jeden reprezentatów wodzisławskiej akademi, z czego aż piętnastu z nich swój występ zakończyło zdobyciem medalu.
Medale zdobyli
Złoto: Inga Koniarska, Zuzanna Śmiałek, Alicja Płaczek
Srebro: Julia Szczypka, Leon Borowski, Patrycja Kwapińska, Maria Bytomska, Emilia Mączyńska
Brąz: Aleksander Sazanow, Lena Koz, Naomi Palka, Filip Socha, Yegor Nestruk, Krzyszto Surma, Kamil Szczepaniak.
Wysoko, bo na piątym miejscu uplasował się także Mikołaj Hołomek.
- Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wiele radości i mnóstwo emocji, jakich dostarczyliście przez ten weekend. Na naszych oczach tworzycie historię. Nie spoczywajcie jednak na laurach, doskonalcie się i idźcie obraną ścieżką do do celu, na sam szczyt - zwrócili się do zawodników trenerzy Akademii Top Team we wpiście w mediach społecznościowych.

















![Blisko 300 biegaczy na starcie. Błękitna Wstęga Balatonu przyciągnęła tłumy [FOTO] Blisko 300 biegaczy na starcie. Błękitna Wstęga Balatonu przyciągnęła tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774345378655848200-1463461572242115-463788788179775900-n-.jpg)



















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774478142mini-1774456568ans-354-kopia-.jpg)

Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany