Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport21 października 201909:28

Drugie zwycięstwo młodzików MKS Wodzisław

Drugie zwycięstwo młodzików MKS Wodzisław - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W miniony czwartek, 17 października młodzi koszykarze MKS Wodzisław udali się do Jaworzna na pierwszy mecz wyjazdowy obecnego sezonu.

Pierwsza połowa spotkania z drużyną MCKiS Jaworzno miała bardzo wyrównany charakter, co w dużej mierze wynikało z bardzo niskiej skuteczności rzutów oraz błędów w obronie wodzisławskiej ekipy. Ta część spotkania zakończyła się niewielkim prowadzeniem MKS Wodzisław 25:22.

Poważna rozmowa w szatni w przerwie meczu poskutkowała większą koncentracją, co przyniosło poprawę skuteczności oraz bardzo dobrą grę w obronie. Trzecia kwarta spotkania to zwycięstwo MKS Wodzisław Śl. 24:2! Wysokie prowadzenie pozwoliło na kontrolę gry oraz rotację składem w ostatniej części meczu. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny wynikiem 65:40.

Po raz kolejny najskuteczniejszym zawodnikiem był Karol Kozielski, który mimo słabego początku meczu zdobył 21 punktów. Na słowa pochwały po rozegranych dwóch pierwszych spotkaniach zasługują także dwaj najmłodsi zawodnicy - Kamil Ochodek oraz Filip Pielorz. Są oni dwa lata młodsi /rocznik 2009/, ale mimo różnicy wieku stanowią mocne punkty wodzisławskiej drużyny. Kamil w ostatnim spotkaniu zdobył 10 punktów i był jednym z najlepszych graczy tego pojedynku.

Najbliższy mecz już w poniedziałek 21.10.2019 w SP 28 Wodzisław Śl. Początek meczu z drużyną GTK Gliwice godzina 18:30.

W meczu uczestniczyli /w nawiasie zdobyte punkty/:

Na zdjęciu górny rząd od lewej: Szymon Dąbrowski, Kamil Szeremeta / 2 /, Karol Kozielski / 21 /, Mateusz Jasielski / 2 /, Wiktor Maziarz-Piotrowski, Maksymilian Fryc, Maciej Łazarczyk- kapitan drużyny / 6 /, Patryk Piasecki / 7 /.

Dolny rząd od lewej: Olivier Błaszczak / 4 /, Karol Pietraszek / 6 /, Filip Pielorz / 5 /, Kacper Kostka, Maksymilian Szymański / 2 /, Kamil Ochodek / 10 /.
Trenerem drużyny jest Mirosław Pielorz.

Autor: MKS Wodzisław, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 marca 202612:31

Podatek od nieruchomości zapłacisz w telefonie. Wodzisław wprowadza ePłatności w mObywatelu

Podatek od nieruchomości zapłacisz w telefonie. Wodzisław wprowadza ePłatności w mObywatelu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności12 marca 202621:19

Cios mamuta wraca do Muzeum

Cios mamuta wraca do Muzeum  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Muzeum w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności12 marca 202611:54

Świąteczne smaki i tradycje w Czyżowicach. Pokaz Stołów Wielkanocnych już w niedzielę

Świąteczne smaki i tradycje w Czyżowicach. Pokaz Stołów Wielkanocnych już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 marca 202614:47

Miliony dla Wodzisławia: jak miasto skutecznie sięga po fundusze zewnętrzne

Miliony dla Wodzisławia: jak miasto skutecznie sięga po fundusze zewnętrzne - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności13 marca 202612:22

Między filtrem a prawdą. Wodzisław ogłasza konkurs o wpływie internetu na nasze emocje

Między filtrem a prawdą. Wodzisław ogłasza konkurs o wpływie internetu na nasze emocje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. poglądowe/AI
Reklama
Aktualności13 marca 202612:42

Światowy Dzień Konsumenta. Z jakimi problemami najczęściej zgłaszają się mieszkańcy powiatu?

Światowy Dzień Konsumenta. Z jakimi problemami najczęściej zgłaszają się mieszkańcy powiatu? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. poglądowe/AI
Sport13 marca 202611:43

Weekendowy Niezbędnik KIbica

Weekendowy Niezbędnik KIbica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Sport13 marca 202615:54

MKS Wodzisław triumfuje w Dąbrowie Górniczej i szykuje się do kluczowego meczu

MKS Wodzisław triumfuje w Dąbrowie Górniczej i szykuje się do kluczowego meczu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: MKS Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.