Sport8 marca 202108:13
Akademia Top Team z kolejnym medalem

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W sobotę, 6 marca w Rudzie Śląskiej odbyła się kolejna sportowa impreza, na której Akademia Top Team zaznaczyła swą obecność zdobyciem medalu.
Imprezą tą były Mistrzostwa Ślaska w zapasach w stylu wolnym. Nie zabrakło na nich przedstawiciela Akademii Top Team. Był nim Bartek Wiśniewski, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Po zaciętych walkach toczonych w dobrym stylu zawodnik wodzisławskiem Akademii uplasował się na drugim miejscu, zdobywając srebrny medal. Był to kolejny bardzo dobry start wodzisławskiej Akademii Sportowej Top Team.

![W tych miejscach nie będzie prądu [PLANOWANE WYŁĄCZENIA] W tych miejscach nie będzie prądu [PLANOWANE WYŁĄCZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1708261729tauron-dystrybucja-23-.jpg)

















Komentarze (0)
Dodaj komentarz