Reklama

Najnowsze wiadomości

Patrol2410 czerwca 201111:04

Sprawcy rozboju zatrzymani

Sprawcy rozboju zatrzymani - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o dokonanie rozboju na 17-latku. Sprawcy zaczepili chłopaka na przystanku autobusowym, pobili a następnie zabrali mu telefon komórkowy. Dzisiaj decyzją sądu cała trójka została oddana pod dozór policji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Trzech mężczyzn w wieku 19, 22 i 29 lat wracali od znajomych z Osiedla 1Maja. Na przystanku autobusowym podeszli do dwóch stojących tam chłopaków w wieku 17 i 25 lat. Wywiązała się między nimi rozmowa w następstwie której doszło do kłótni. Trójka napastników zaatakowała młodszego z chłopców uderzając go łokciem w twarz i przytrzymując za ręce a następnie z kieszeni spodni wyjęli mu telefon komórkowy. Na tym nie poprzestali, najstarszy z nich drugiemu chłopakowi też zabrał telefon wartości 900zł, po czym oddalili się w nieznanym kierunku. Gdy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu rozpoczęli poszukiwania za sprawcami. Na podstawie typowań, na drugi dzień od zdarzenia ustalili i zatrzymali rozbojarzy. Odzyskano także skradzione telefony. Za rozbój, napastnikom grozi kara nawet 12-letniego więzienia. Dzisiaj decyzją sądu zostali oddani pod dozór policji.

KPP Wodzisław Śląski

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 lipca 202518:30

O wypaleniu zawodowym w Pałacu Dietrichsteinów

O wypaleniu zawodowym w Pałacu Dietrichsteinów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Muzeum Wodzisław Śląski
Aktualności2 lipca 202510:34

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. pixabay.com/PublicDomainPictures
Reklama
Aktualności1 lipca 202511:38

Wodzisławski projekt na OZE z dofinansowaniem

Wodzisławski projekt na OZE z dofinansowaniem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Aktualności1 lipca 202518:43

ZUS - Wypłaty renty wdowiej już ruszyły

ZUS - Wypłaty renty wdowiej już ruszyły - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Aktualności2 lipca 202510:48

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 lipca 202513:03

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Aktualności2 lipca 202513:26

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach po raz kolejny udowodniło, że jego działalność obejmuje znacznie więcej niż organizację akcji krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu i skutecznemu pozyskiwaniu środków zewnętrznych udało się zrealizować kolejny ważny projekt na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Tym razem wsparcie trafiło do trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Godów.

opr. red., źródło: HDK Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.