Reklama

Najnowsze wiadomości

Patrol242 sierpnia 201809:40

To mogło skończyć się tragicznie! Policja publikuje wstrząsające nagranie kolizji ciężarówki z osobowym BMW

To mogło skończyć się tragicznie! Policja publikuje wstrząsające nagranie kolizji ciężarówki z osobowym BMW - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

To cud, że kierowcy pojazdów i pasażer BMW wyszli cało z wczorajszego zdarzenia w Połomi. W wyniku nie zastosowania się do znaku "STOP", prowadzone przez 31-latka BMW uderzyło prawidłowo jadący samochód ciężarowy. Siła uderzenia była tak duża, że osobówka była doszczętnie zniszczona

Zgłoszenie o zdarzeniu na skrzyżowaniu ulicy Wolności, Podgórnej oraz Centralnej w Połomi, policjanci otrzymali po godzinie 9.00. Na miejsce pojechał patrol ruchu drogowego. Na środku jezdni stało BMW  z niemal doszczętnie zniszczonym przodem.  Jak ustalili funkcjonariusze ruchu drogowego 31-latek, kierujący osobówką poruszając się ulicą Podgórną, nie zastosował się do znaku "STOP" i wjechał z impetem w poruszający się prawidłowo ulicą Wolności samochód ciężarowy. Jak ustalili mundurowi, samochodem osobowym podróżowały dwie osoby. Siła uderzenia była tak duża, że osobówka była doszczętnie zniszczona. O prawdziwym szczęściu mogą mówić podróżujący BMW, bo z samochodu wyszli o własnych siłach i bez jakichkolwiek obrażeń. Kierowca za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany na miejscu mandatem karnym.

Pamiętajmy o wyobraźni, rozsądku i szacunku! To z pozoru niewiele, a ma tak ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, a nawet życia. Apelujemy - bądźcie ostrożni na drodze!

tekst i wideo: KPP Wodzisław Śląski, fot. Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H

Autor: ., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 września 202511:45

Radlin II ma nową Radę Dzielnicy

Radlin II ma nową Radę Dzielnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Mariusz Blazy
Aktualności16 września 202512:38

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202511:27

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO]

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności16 września 202512:04

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Aktualności16 września 202511:50

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności16 września 202513:13

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO]

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotę, 13 września OSP Gołkowice świętowała 120-lecie istnienia. Okazały jubileusz stał się okazją do poświęcenie i przekazania jednostce nowego sztandaru, który zastąpi poprzedni, ufundowany w 1957 r. Podobnie jak historyczny sztandar, tak również ten nowy został ufundowany przez społeczność Gołkowic i Skrbeńska.

UG Godów
Reklama
Reklama
Aktualności17 września 202512:09

Strażacy ze Skrzyszowa z nowym specjalistycznym sprzętem

Strażacy ze Skrzyszowa z nowym specjalistycznym sprzętem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów, fot. poglądowe - FB/OSP Skrzyszów
Reklama
Aktualności16 września 202512:14

Zebrania wiejskie w Gminie Godów

Zebrania wiejskie w Gminie Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Kultura i Edukacja16 września 202514:50

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO]

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. Agnieszka Kozielska, Małgorzata Tomas, Joanna Kotula
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 września 202511:00

Europejskie Dni Dziedzictwa w wodzisławskim Muzeum

Europejskie Dni Dziedzictwa w wodzisławskim Muzeum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Natalia Maciejek/UM
Reklama
Sport17 września 202523:42

Puchar Polski. Rezerwy Unii Turza Śląska w półfinale [FOTO]

Puchar Polski. Rezerwy Unii Turza Śląska w półfinale [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.