Montaż instalacji fotowoltaicznej – możliwość na dofinansowanie dla jednego mieszkańca

Wójt Gminy Gorzyce informuje o zwolnieniu się miejsca na liście wnioskodawców i możliwości uzyskania w 2017 roku dofinansowania na realizację inwestycji w następującym zakresie: montaż instalacji fotowoltaicznej.
Realizacji będzie podlegał jeden wniosek – decyduje kolejność złożenia kompletnego wniosku. Brak jest możliwości rezygnacji. Wysokość dotacji wynosi 30% kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 7.000,00 zł i jest niezależna od mocy instalacji. Wykonanie zadania będzie możliwe po podpisaniu umowy z Gminą Gorzyce i powinno nastąpić w terminie do 31 października 2017 roku. Wnioski można składać w Biurze Obsługi Klienta
Regulamin, w którym zawarte są szczegółowe informacje oraz druki wniosków można pobrać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Gorzyce, ul. Kościelna 15 lub ze strony internetowej www.gorzyce.pl.
fot. archiwum portalu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz