W Turzy Śląskiej wybudowana zostanie kanalizacja

Gmina Gorzyce decyzją Zarządu Województwa uzyskała dofinansowanie na zadanie: "Budowa kanalizacji w Turzy Śląskiej".
Inwestycja planowana jest w rejonie ulic Tysiąclecia, Powstańców oraz Wspólnej. Kosztorysowa wartość zadania 3.169.990,45 zł, wnioskowane dofinansowanie 1.624.295,00 zł. Realizacja zadania do 30.06.2019 r.
![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1743939398tauron-dystrybucja-24-.jpg)

![Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773582833photo-84-z-88-.jpg)








![Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773671068pokaz-stolow-wielkanocnych-202610-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz