Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie25 marca 201823:10

Uczniowie ZST stworzyli filmik o odnawialnych źródłach energii w naszym regionie. WIDEO

Uczniowie ZST stworzyli filmik o odnawialnych źródłach energii w naszym regionie. WIDEO  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Uczniowie biorą udział w konkursie filmowym realizowanym w ramach projektu "Postaw na słońce". 

Konkurs podzielony jest na II etapy. Etap I polegał na analizie problemu z zakresu odnawialnych źródeł energii, przygotowaniu do produkcji filmowej, ustaleniu podziału zadań i napisaniu scenariusza filmu, promującego odnawialne źródła energii.

Uczniowie wodzisławskiej szkoły swoją drużynę nazwali "Solarmen" i działają w składzie: Dawid Knura, Szymon Swoboda, Daniel Szkatuła oraz Michał Sosna.

- W ramach konkursu filmowego uczniowie pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Aleksandry Prudel przygotowali krótki film edukacyjny – reportaż. Jego celem jest zaprezentowanie mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii (OZE), które znajdują się na terenie naszego regionu. Materiał filmowy zostanie wykorzystany do zorganizowania lokalnej kampanii promującej OZE w ZST oraz w środowisku lokalnej społeczności. Film w ramach kampanii będzie prezentowany na stronie internetowej konkursu i w kanale YouTube Fundacji BOŚ – mówią w placówce.

Po pierwszym etapie zespół "Solarmen", w gronie 92 startujących zespołów, zajmuje 6 miejsce. W II etapie nastąpi realizacja przygotowanego materiał i jego promocja. Zachęcamy do obejrzenia filmu, znajduje się TUTAJ.

"Postaw na słońce" - konkurs zorganizowany przez fundację Banku Ochrony Środowiska. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych, jakie daje wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), a w szczególności ogniw fotowoltaicznych.

Autor: ZST,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Zobacz film

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 kwietnia 202500:05

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności29 kwietnia 202511:37

Majówka w powiecie wodzisławskim [ZAPOWIEDŹ]

Majówka w powiecie wodzisławskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Kultura i Edukacja28 kwietnia 202512:59

Powiatowe Targi Edukacyjne. Szkoły zaprezentowały swoją ofertę [FOTO i WIDEO]

Powiatowe Targi Edukacyjne. Szkoły zaprezentowały swoją ofertę [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Kilkanaście stanowisk prezentujących to, co w powiatowych szkołach najlepsze, tłumy odwiedzających, pokazy taneczne, artystyczne, kulinarne, a nawet motoryzacyjne - tak w skrócie prezentowały się tegoroczne Powiatowe Targi Edukacyjne, które w tym roku zorganizowano pod hasłem "Edu Level Up".

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności29 kwietnia 202512:48

Rydułtowy. Podpisano umowę na opiekę długoterminową

Rydułtowy. Podpisano umowę na opiekę długoterminową - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie29 kwietnia 202521:18

Kartony e-commerce? Wybierz Emtek

Kartony e-commerce? Wybierz Emtek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.