ZSP numer 2 w Rydułtowach: przygotowywali smakołyki

25 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Rydułtowach odbyły się warsztaty kulinarne dla dzieci z klasy drugiej z SP nr 3 w Radlinie.
Warsztaty poprowadziła Elżbieta Kałużny przy pomocy uczniów, przyszłych kucharzy z klasy III a Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Dzieci wykonywały samodzielnie dekoracyjne kanapki, zabawne myszki z jaj oraz kanapkowe statki z jaj i sera a także desery z serków homogenizowanych. Dodatkowo zrobiły kolorowe dwuwarstwowe "drinki".
Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z nauką i pracą w zawodzie kucharza, a także z zasadami higieny produkcji potraw i napojów oraz z zasadami zdrowego odżywiania dzieci w wieku szkolnym.
















![Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763932518587274672-1242339624596802-5378029585993204021-n-.jpg)







![Rydułtowy wspierają Trójkolorowych. Wyjątkowe chwile podczas meczu Górnika [FOTO] Rydułtowy wspierają Trójkolorowych. Wyjątkowe chwile podczas meczu Górnika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763975175image00025-.jpeg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz