Telegraf16 stycznia 202219:59
Cztery dni sportowej rywalizacji w Gorzyczkach

0
Reklama
Gorzyce:
W klubie z Gorzyc szykuje się wielkie wydarzenie sportowe. KS Czarni Gorzyce organizują bowiem czterodniowy turniej dla młodych piłkarzy. Mowa o Gorzyce Cup 2022.
Rywalizację podzielono na dwa weekendy: 22-23 stycznia oraz 29-30 stycznia 2022. W całym cyklu udział wezmą aż dwadzieścia cztery drużyny, co oznacza grę ponad 240 młodych zawodników. Stawką zmagań będą medale, puchary oraz nagrody indywidualne. Emocji nie zabraknie!








![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz