Wielka sportowa impreza na Stadionie Śląskim już jutro

Już w najbliższą sobotę, 22 października, na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu 2022/2023 reprezentacji Polish Soccer Skills.
Precyzyjnie wyselekcjonowane przez fundację najbardziej utalentowane dzieci spośród tysięcy uczestników tegorocznych letnich obozów dostąpią zaszczytu wysłuchania Hymnu Narodowego, założenie biało-czerwonej koszulki, ale przede wszystkim mierzenia się przez cały sezon z najbardziej utalentowanymi rówieśnikami z całej Europy – w planach są starcia m.in. z Bayernem Monachium, Sevilla FC, RB Lipsk czy Sportingiem CP. Młodzież będzie też objęta szczególną opieką szkoleniową i weźmie udział w zgrupowaniach m.in. w Anglii, Francji, Hiszpanii i Dubaju.
Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: były reprezentant Polski w piłce nożnej, gwiazda Celtiku Glasgow i Wisły Kraków – Maciej Żurawski oraz Paweł Skóra, mistrz świata w piłkarskim freestyle’u, który uświetni wydarzenie pokazami trików.
Co: Inauguracja sezonu reprezentacji Polish Soccer Skills z udziałem Macieja Żurawskiego i mistrza freestyle’u Pawła Skóry
Gdzie: Stadion Śląski w Chorzowie
Kiedy: Sobota, 22 października, w godzinach 10:30-15:00






![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775907380dsc-1966-.jpg)
![Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908256zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz