Aktualności4 września 201623:02
I Memoriał im. Henryka Dudka, czyli pożegnanie lata w Gorzycach. Mimo deszczu i chłodu zespół Tabu rozgrzał publiczność

3
Reklama
Gorzyce: W Gorzycach w tym roku pożegnano lato. Organizatorem przedsięwzięcia był Klub Sportowy Czarni Gorzyce. Wydarzenie zadedykowane było Henrykowi Dudka - wieloletniemu działaczowi klubu. Wczoraj odbyły się turnieje piłkarskie, natomiast dzisiaj, na finał dwudniowej imprezy zagrał zespół Pomau i Tabu. Zapraszamy do przeglądania fotorelacji.
UdostępnijKomentuj (3)






































![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)


![Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177728136463-933147-.jpg)
![Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777153341photo-66-z-72-.jpg)















Komentarze (3)
Dodaj komentarz