Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 stycznia 201710:52

Mieszkanka Wodzisławia Śląskiego zatrzymana za posiadanie narkotyków

Mieszkanka Wodzisławia Śląskiego zatrzymana za posiadanie narkotyków - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

540 działek amfetaminy, kilka porcji marihuany oraz ponad kilogram nieznanej substancji – tak szeroki asortyment środków odurzających zabezpieczyli kryminalni z komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach podczas przeszukania mieszkania 27-latka. Do policyjnego aresztu trafiła także jego 25-letnia znajoma, mieszkanka Wodzisławia Śląskiego. Podejrzani usłyszeli już zarzuty.

Kryminalni z komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach zwalczający przestępczość narkotykową posiadali informację o 27-latku, który może posiadać i handlować narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. W mieszkaniu przebywała także jego 25-letnia znajoma, która także trafiła do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania śledczy ujawnili i zabezpieczyli spore ilości narkotyków. Tylko z samej zabezpieczonej metaamfetaminy można przygotować 540 działek dilerskich. Ilość zabezpieczonej marihuany pozwalała na przygotowanie kilku porcji narkotyku. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi ujawnili i zabezpieczyli także ponad kilogram nieznanej substancji, która została wysłana do laboratorium w celu ustalenia jej składu. Zabezpieczono również kilka tabletek nieznanego pochodzenia, sprzęt do ważenia, kruszenia i porcjowania narkotyków, pałkę teleskopową oraz ponad 400 złotych gotówki. Zatrzymany 27-letni rybniczanin oraz 25-letnia mieszkanka Wodzisławia Śląskiego, usłyszeli zarzut posiadania wbrew przepisom ustawy środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat więzienia. Wkrótce o ich losie zadecyduje sąd.

Autor: KMP Rybnik,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Sport21 czerwca 202622:45

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.