Aktualności6 stycznia 201722:13
Kolędowanie przeplatane krótkimi występami teatralnymi. Wodzisław Śląski rozpoczął świętowanie 760-lecia

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Muzycy Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej w towarzystwie aktorów teatru Szydło i Szydełko z Wodzisławskiego Centrum Kultury, wystąpili dziś w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w ramach Koncertu Noworocznego pt. "Ludzie i anioły". Wydarzenie zakończyło się wspólnym występem prezydenta miasta Mieczysław Kieca, ks. prałata Bogusława Płonki, dyrektora WCK oraz zastępców prezydenta. Tym koncertem rozpoczęto świętowanie jubileuszu 760-lecia Wodzisławia Śląskiego. FOTO.




























































![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz