Aktualności15 stycznia 201709:18
100 wolontariuszy wyszło na ulicę Wodzisławia. Wystartował XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Kilka minut po godzinie 7:00 na ulicę Wodzisławia wyszyli pierwsi wolontariusze 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane są dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Po raz kolejny w akcję zaangażowali się również policjanci, TUTAJ znajdują się porady dla darczyńców oraz wolontariuszy. TUTAJ natomiast można znaleźć szczegóły dotyczące tego, co ciekawego w ramach WOŚP-u zorganizowano w naszym regionie.
UdostępnijKomentuj (0)
![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz