Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 stycznia 201709:59

WOŚP w Czyżowicach. Zebrano ponad 10 tys. złotych

WOŚP w Czyżowicach. Zebrano ponad 10 tys. złotych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czyżowicach znajdował się w Gimnazjum im. ks. Gustawa Klapucha. Łącznie 16 wolontariuszy z GM w Czyzowicach oraz 21 wolontariuszy z GM w Gorzycach przeprowadzało kwestę na terenie Czyżowic, Gorzyc, Gorzyczek, Osin, Olzy, Jedłownika i Syryni. Szefem sztabu była Paulina Sosnecka. 

O 14.30 obok Leśniczówki w Czyżowicach rozpoczął się Bieg Towarzyski Klubu Sportowego "M.E.T.A.". Świetna atmosfera wśród 45 biegaczy z powiatu wodzisławskiego oraz Rybnika i Gliwic, którzy w śniegu pokonywali dystans 10km w czyżowickim lesie. Puszki wolontariuszy szybko się zapełniły. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale.

O 16.00 grupa uczennic czyżowickiego gimnazjum zatańczyła dla WOŚP na tle plakatu "Jednoczymy Polaków już 25 lat"! Układ opracowany został przez Mistrzynię Polski w tańcu nowoczesnym Izabelę Rosmus. Muzyczną oprawę finału przygotował absolwent Wojciech Pawlica.

Rozliczenia wolontariuszy przebiegały sprawnie, dzięki doświadczeniu jakie mają nauczyciele - organizatorzy wielu finałów WOŚP. Pod koniec dnia okazało się, że zebrano 10.876,50 złotych (w tym walutę obcą).

fot. Gimnazjum w  Czyżowicach.

Autor: red., dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Sport21 czerwca 202622:45

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.