Aktualności18 stycznia 201714:33
Radlin: Zabrakło tlenu. Pomogli strażacy

0
Reklama
Radlin:
Wczoraj w Radlinie przy ulicy Mariackiej doszło do dramatycznej sytuacji.
O godzinie 9.20 wodzisławska straż odebrała zgłoszenie, że przy ulicy Mariackiej zabrakło prądu i przestała działać aparatura z tlenem dla jednego z domowników. Strażacy ruszyli na pomoc. Na miejsce dostarczono agregat prądotwórczy, który zasilił w energię koncentrator tlenu.
Urządzenie służyło mieszkańcowi przez 30 minut, później na miejscu zjawiło się pogotowie energetyczne.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz