Aktualności18 lipca 201723:38
Były komendant wodzisławskiej policji generałem

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 17 lipca 2017 r. mianował dwóch oficerów Policji na pierwszy stopień generalski. W tym gronie znalazł Krzysztof Justyński - obecnie szef śląskiej policji, dawniej kierował Komendą Policji w Wodzisławiu Śląskim.
Na stopień nadinspektora Policji mianowani zostali: inspektor Krzysztof Justyński - Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach oraz inspektor Paweł Dobrodziej - Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie. Wręczenie przez Prezydenta RP aktów mianowania na stopnie generalskie odbędzie się podczas obchodów Święta Policji 23 lipca w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz